Архів новин за 8.12.2015

Американці навчали наших

Американці навчали наших. Заокеанські письменники зустрілися з полтавськими студентами, аби розказати, як правильно писати поезію та прозу. Лекцію для студентів педуніверситету провели в обласній бібліотеці в центрі «Вікно в Америку».

8 грудня 2015, 17:18

Колектив Студії «Місто» передав гуманітарну допомогу безхатченкам

Майже 4 роки у Полтаві по провулку Шевченка, 5-а працює центр соціальної адаптації, де знаходять прихисток люди, які опинилися у складних життєвих обставинах і не мають даху над головою. Останнім часом послугами центру користуються ще й переселенці. Тут вони можуть не лише переночувати, а й покупатися, поїсти та переодягнутися. Щодо останнього, підопічні центру потребують теплого одягу, особливо чоловічого. Колектив Студії «Місто» частково поповнив ці запаси.

8 грудня 2015, 17:19

Полтавців запрошують стати учасниками Мережі вільних місцевих політиків

Об'єднати громадських активістів і політиків місцевого рівня заради вирішення нагальних проблем покликана мережа вільних місцевих політиків. Саме так називають себе організатори і засновники мережі: фахівці у різних сферах життя, які переконані, що краще життя в Україні настане з приходом нового покоління лідерів.

8 грудня 2015, 17:21

Винаймали квартиру за дві тисячі, здавали її іншим вже за три

Винаймали квартиру за дві тисячі, здавали її іншим вже за три. Таку нехитру схему взяли собі на озброєння двоє 24-річних чоловіків. Цю ідею, як виявилося, вони підгледіли в Інтернеті, та планували таким чином підзаробити, адже постійного доходу не мали. Натомість – любили зазирнути у чарку. Скільки полтавців потрапило на гачок квартирних аферистів – дивіться у наступному сюжеті.

8 грудня 2015, 17:22

Підліток вирішив пожартувати, повідомивши про замінування школи

Підліток вирішив пожартувати, повідомивши про замінування школи. До навчального закладу у Бреусівці виїхали всі оперативні служби, проте вибухового пристрою не знайшли. Подробиці події – далі у випуску.

8 грудня 2015, 17:23

Якщо життя кисле, як лимон, зробіть із нього лимонад

Якщо життя кисле, як лимон, зробіть із нього лимонад. Як у старому вислові, героїня нашого наступного сюжету змогла влаштувати своє життя попри обставини. Утікачка із Маріуполя, де мала улюблену справу, не склала руки і не стала жалітися, а продовжила влаштовувати дитячі свята. Тепер – для полтавської малечі.

8 грудня 2015, 17:24

Завжди біля пацієнта

Завжди біля пацієнта. Музиканти, викладачі, художники, спортсмени, підприємці за 12 годин стають волонтерами. Будь-хто, кажуть медики, може рятувати життя ближнього, якщо відлік йде на секунди. У вівторок в Полтаві презентували унікальну організацію – медичний спецпідрозділ «Баррі». Такого, запевняють наші лікарі, більше в Україні немає. Чому полтавці намагаються поширити цей волонтерський рух і яким чином їм вдавалося рятувати людей – історії збирали Інна Безугла та Сергій Сепітий. 

8 грудня 2015, 17:25

Підлеглі екс-начальника ДАІ Петра Блажівського тисячі доларів хабарів називають хвилинами чи метрами ковбаси

Підлеглі екс-начальника ДАІ Петра Блажівського тисячі доларів хабарів називають хвилинами чи метрами ковбаси, а самого колишнього керівника – маленьким Гітлером. Про це свідчать телефонні розмови очільників декількох МРЕВ Полтавщини. Зокрема на сьогоднішньому суді заслухали передостаннього свідка у скандальній справі – депутата обласної ради Володимира Барчука. У 2014 він очолював Комсомольський МРЕВ.

8 грудня 2015, 17:27