Архів новин за 7.12.2015

З картин 300-річної давнини дивляться найвідоміші постаті Полтавщини

З картин 300-річної давнини дивляться найвідоміші постаті Полтавщини. У Художньому музеї імені Миколи Ярошенка з фондів дістали портрети, написані західно-європейськими та вітчизняними художниками. І презентували виставку «Портретний живопис XVIII-XX століть». Чим зацікавили сучасних митців історичні полотна, на які прийшли подивитися чимало полтавців, – дивіться далі.

7 грудня 2015, 16:53

Полтавців навчають бути чарівниками

Полтавців навчають бути чарівниками. У місті стартував традиційний благодійний проект «Ялинка янголів». Стати Дідом Морозом та Снігуронькою для дітей-сиріт та малечі, яка опинилася у складних життєвих обставинах, може кожен. Для цього, кажуть координатори проекту, достатньо лише мати бажання.

7 грудня 2015, 16:57

Насильству немає виправдання

«Насильству немає виправдання» – акція під такою назвою відбулася цими вихідними у Полтаві. Влаштували її в рамках проведення кампанії «16 днів проти гендерного насилля». У підземному переході волонтери роздавали полтавцям інформаційні буклети, проводили соціологічне опитування, а також на картинах демонстрували, якою має бути щаслива жінка у сім'ї, де немає місця насильству.

7 грудня 2015, 16:59

У День Збройних сил України у Полтаві пам’янули загиблих на війні

У День Збройних сил України у Полтаві пам’янули загиблих на війні. Вшановувати полеглих побратимів наприкінці кожного року – давня традиція афганців. Збираються друзі та рідні, поминають молитвою і добрим словом. Війна на Сході внесла свої корективи, і до матерів та вдів загиблих в Афгані приєдналися рідні полеглих в АТО.

7 грудня 2015, 17:02

Жінка ошукала одне із полтавських підприємств майже на мільйон гривень

Жінка ошукала одне із полтавських підприємств майже на мільйон гривень. Шахрайську оборудку їй вдалося провернути у сфері вантажних перевезень. Правоохоронцям вдалося затримати «підприємливу» жінку. Як виявилося при обшуку, вона мала не один паспорт та реєстрацію у містах так званої Луганської народної республіки.

7 грудня 2015, 17:05

Громадськість стурбована ситуацією, що виникає в середовищі підлітків

Громадськість стурбована ситуацією, що виникає в середовищі підлітків. Протягом останнього року, зазначають в поліції, значно зріс рівень злочинності серед неповнолітніх. Відтак представники Громадської ради при облдержадміністрації разом з освітянами та владою зустрілися, аби розробити Програму спільних дій профілактики підліткової злочинності.

7 грудня 2015, 17:08

Цієї неділі у Полтаві понад тисяча військовослужбовців склали присягу на вірність українському народу

Цієї неділі у Полтаві понад тисяча військовослужбовців склали присягу на вірність українському народу. Це як контрактники, так і строковики, родом з усієї України. Загалом, упродовж року через 179-й об'єднаний навчально-тренувальний центр військ зв'язку пройшло майже 13 тисяч чоловік. Зовсім нещодавно, у 2013-му, центр хотіли розформувати, нині ж держава почала фінансувати армію, і на плацу колишнього інституту зв'язку знову ніде яблуку впасти. Подробиці – у сюжеті. 

7 грудня 2015, 17:10

Полтавські депутати домовлялися, «що» і «як» робити далі

Полтавські депутати домовлялися, «що» і «як» робити далі. Сьогодні за зачиненими дверима відбулося засідання погоджувальної ради. Запросили на неї голів фракцій депутатів, які потрапили після виборів до міської ради. Про результат зібрання знають наші кореспонденти.

7 грудня 2015, 17:12