Архів новин за 4.12.2015

У Полтаві відроджується витинантство

Прадавнє мистецтво – у Полтаві відроджується витинантство. Виставку паперових шедеврів відкрили у Галереї мистецтв. Авторка – викладач образотворчого, яка раптово відчула в собі потребу узятися за те, що давно забули.

4 грудня 2015, 17:21

Доступність у всьому – у Полтаві відкрилася фотовиставка «Без бар'єрів»

Доступність у всьому – у Полтаві відкрилася фотовиставка «Без бар'єрів», присвячена Дню людей з особливими потребами. На кількох десятках світлин – миттєвості із мистецьких, спортивних та освітніх заходів, участь у яких брали особи з інвалідністю. Чому щороку люди з особливими потребами нагадують про своє право на повноцінне життя, дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

4 грудня 2015, 17:22

До трьох років – за 4 кг марихуани

До трьох років – за 4 кг марихуани. Таке покарання може отримати 31-річний мешканець міста Миргорода, який у своєму помешканні зберігав наркотичні засоби. Їх в оселі чоловіка правоохоронці вилучили аж 4 мішки. Подробиці – далі у випуску.

4 грудня 2015, 17:23

На Полтавщині близько 6 тисяч людей офіційно мають статус ВІЛ-інфікованих

На Полтавщині близько 6 тисяч людей офіційно мають статус ВІЛ-інфікованих. Таку статистику подають громадські організації, що займаються профілактикою в цьому напрямку. До Дня боротьби зі СНІДом, що відзначався напередодні, у медичному коледжі пройшов тематичний брейн-ринг, де студенти мали можливість продемонструвати свої знання з питань ВІЛ/СНІДу.

4 грудня 2015, 17:24

30-хвилинний шедевр світової документалістики став практичною базою для майбутніх юристів

30-хвилинний шедевр світової документалістики став практичною базою для майбутніх юристів. Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі долучилися до міжнародного фестивалю документального кіно про права людини. Одночасно із переглядом стрічки, у якій розповідається про історію політичного біженця, правознавці отримали змогу обговорити проблеми та права переселенців зі столичними фахівцями.

4 грудня 2015, 17:29

У міській податковій інспекції відзначили кращих волонтерів

У міській податковій інспекції відзначили кращих волонтерів. Ними стали студенти Полтавського кооперативного технікуму та Аграрного коледжу Аграрної академії. Протягом цього року молодь допомагала фіскальникам проводити роз’яснювальну роботу з платниками податків.

4 грудня 2015, 17:31

У Краєзнавчому музеї нагороджували полтавців, які брали участь у військових діях на Донбасі

Медики і волонтери, військові різних підрозділів – люди, які брали участь у військових діях на Донбасі, отримали нагороди. Комусь – за добре серце, комусь – за врятоване життя, а комусь – за вирішальні бої у переддень свята Збройних сил України дісталися ордени, медалі та інші відзнаки. 

4 грудня 2015, 17:32

У Полтаві ремонтують колектор, якому більше 30 років

У Полтаві ремонтують колектор, якому більше 30 років. По вулиці Енгельса нині працівники комунального підприємства «Полтававодоканал» проводять аварійно-відновлювальні роботи. Комунальники кажуть: причина провалу, який виник на цій ділянці колектора, – сульфатно-газова корозія та людський фактор.

4 грудня 2015, 17:34

Головою обласної ради обрали представника БПП «Солідарність» Олександра Біленького

Сьогодні у депутатів Полтавської обласної ради була ще одна спроба обрати голову, дві попередні завершились невдачею. На 3-му засіданні 1-ї сесії обласної ради 7-го скликання пропонували 4 кандидатури: Олександра Біленького від блоку Петра Порошенка «Солідарність», Сергія Солов'я та Василя Хоменка від «Українського об'єднання патріотів», а також Віктора Скочка від «Аграрної партії України». Чим цього разу завершилося голосування – знають наші кореспонденти. 

4 грудня 2015, 17:34