Архів новин за 3.12.2015

50 років із 80 художник Микола Десятник займається живописом

80 років. Майже 50 із них художник Микола Десятник займається живописом. До свого ювілею митець презентував виставку в обласній бібліотеці. Кому дарував картини та що про роботи полтавського художника говорять іноземці, знають наші журналісти.

3 грудня 2015, 16:46

За пару місяців у Полтаві проведуть Всеукраїнський чемпіонат зі спортивного туризму

За пару місяців у Полтаві проведуть Всеукраїнський чемпіонат зі спортивного туризму. Наразі ведуться перемовини про час та місце його проведення. А поки що тривають змагання та відбираються кращі на рівні області. Про вид спорту, який поставлений на виживання, і який розвиває навички виживання – наш наступний сюжет.

3 грудня 2015, 16:48

У Кременчуці працювала доставка метамфетаміну на дім

У Кременчуці працювала доставка метамфетаміну на дім. Донедавна надавав такі незаконні послуги 33-річний місцевий мешканець. За скоєне чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

3 грудня 2015, 16:49

Служба зайнятості сприяє правцевлаштуванню осіб з інвалідністю

Служба зайнятості активно сприяє правцевлаштуванню осіб з інвалідністю. Протягом цього року структура забезпечила роботою майже 550 полтавців з обмеженими фізичними можливостями. Сьогодні ж, до Міжнародного дня людей з інвалідністю, обласний центр зайнятості провів тематичний круглий стіл «Ми всі різні, але права у нас рівні».

3 грудня 2015, 16:50

Цими вихідними відзначається День Захисника Вітчизни та День волонтера

Цими вихідними відзначається День Захисника Вітчизни та День волонтера. Герой нашого наступного сюжету святкуватиме обидві дати. Про лікаря, якому довелося боронити кордони держави, а після цього – допомагати таким, як сам, учасникам бойових дій на Донбасі – дивіться далі.

3 грудня 2015, 16:52

Військовий аншлаг у театрі Гоголя

Військовий аншлаг у театрі Гоголя. У четвер люди у формі заполонили приміщення культурного закладу. Розбавили глядацький зал «захисного кольору» лише декілька волонтерів, ветеранів та чиновників. Привід для події – офіційний: урочистості до Дня Збройних сил України.

3 грудня 2015, 16:53

У Полтавському інтернаті ім.Н.Крупської привітали захисників Вітчизни

У Полтавському інтернаті імені Надії Крупської привітали захисників Вітчизни. Тут до грудневого свята влаштували вечір. Головними героями були випускники та учні закладу – козацький полк імені Івана Сірка.

3 грудня 2015, 17:29

Освітяни говорили про експерименти в школі

Про місце експерименту в освітньому процесі говорили цього дня у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського. Тут влаштували форум за участю представників 40 навчально-виховних закладів нашого регіону, на базі яких здійснюється дослідно-експериментальна діяльність. Наскільки активно педагоги області впроваджують у роботі з учнями свої нові методики – дивіться у наступному сюжеті.

3 грудня 2015, 18:25