Архів новин за 2.12.2015

Війна і мир очима дітей

Війна і мир очима дітей. З чого починається батьківщина, малювали полтавські маленькі художники. У Музеї військ зв'язку Збройних Сил України до Дня української армії влаштували конкурс дитячих малюнків патріотичного спрямування. Більше 300 образотворчих робіт та різноманітних поробок представили на розсуд журі юні митці. Оцінювала їх незвичайна суддівська колегія. Чому – дивіться у наступному сюжеті.

2 грудня 2015, 17:24

Шість нулів для чорнобильців

Шість нулів для чорнобильців. Полтавські ліквідатори з острахом чекають держбюджету та сподіваються на роботу обласних депутатів. Щоб задовольнити основні потреби учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції – треба наступного року як мінімум розраховувати на мільйонну суму, говорять керівники обласної організації «Союз Чорнобиль України». Своїми переживаннями вони поділилися із журналістами, плануючи День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

2 грудня 2015, 17:26

170 тисяч гривень – ціна зайняття гральним бізнесом

170 тисяч гривень – ціна зайняття гральним бізнесом. Цього року на Полтавщині судді винесли 2 вироки з накладенням штрафу у такому розмірі. Яка ще робота проведена у цьому напрямку та чого чекати від правоохоронців до кінця року – дивіться у наступному сюжеті.

2 грудня 2015, 17:27

Податківці із незаконного обігу вилучили майже 4 тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів

Податківці Полтавщини із незаконного обігу вилучили майже 4 тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів. Їх орієнтовна вартість – понад 66 мільйонів гривень. Виробництво пального здійснювали на одній із нафтобаз області. Тут до заводського бензину додавали різноманітні присадки. Після цього суміш продавали на АЗС під виглядом легального бензину.

2 грудня 2015, 17:28

Корупція у державних закупівлях: як боротись і хто заважає?

Корупція у державних закупівлях: як боротись і хто заважає? Громадські активісти промоніторили цю діяльність у Полтавській області. Результати – численні порушення, серед яких називають неоприлюднення річного плану закупівель або його невчасність, необгрунтовано коротка процедура тендеру і невідповідність документації. Лідери найбільш сумнівних галузей – освіта й медицина. Активісти намагались не тільки виявити, а й припинити порушення. Що із цього вийшло – дивіться далі.

2 грудня 2015, 17:29

Якщо органи людини продати кожен окремо – можна отримати близько півмільйона доларів

Якщо органи людини продати кожен окремо – можна отримати близько півмільйона доларів. Такі цифри у своїх публікаціях наводять столичні журналісти. Полтавська ж громадськість вирішила привернути увагу до проблеми нелегальної торгівлі органами по-своєму – тематичним автопробігом, приуроченим до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства.

2 грудня 2015, 17:30

За добу МНС-никам Полтавщини довелося рятувати 24 людини та 14 автомобілів

За добу МНС-никам Полтавщини довелося рятувати 24 людини та 14 автомобілів. Останні застрягли у заторах через погіршення погодніх умов. До ліквідації наслідків снігопаду залучили 110 робітників та 92 одиниці техніки. Чим ще запам'ятався перший снігопад у цьому сезоні – знає Юлія Козіна.

2 грудня 2015, 17:31