Архів новин за 1.12.2015

3 грудня у світі відзначають День інвалідів

3 грудня у світі відзначають День інвалідів. Часто під час спілкування з людьми, які мають групу інвалідності, розумієш: це не вирок. Полтавка з кубинським корінням Марія-Крістіна – приклад цьому. Незважаючи на інвалідність, вона живе повноцінним життям, має родину і хоббі, якому присвячує весь вільний час.

1 грудня 2015, 17:02

«Зупинимо аптечну наркоманію!» – полтавці просять не вбивати своїх дітей

«Зупинимо аптечну наркоманію!» – полтавці просять не вбивати своїх дітей. У вівторок на центральній вулиці міста представники близько десяти громадських організацій та релігійних громад вийшли на мітинг. Таким чином люди намагаються привернути увагу і пересічних громадян, і влади до безрецептурного продажу наркотичних засобів. 

1 грудня 2015, 17:04

Місія ОБСЄ перевірила умови проживання переселенців на Полтавщині

Місія ОБСЄ перевірила умови проживання переселенців на Полтавщині. З подібним візитом вони вже вдруге завітали в наш регіон. Особливу увагу звертали на працевлаштування, отримання освіти та забезпечення соціального захисту вимушено переміщених осіб.

1 грудня 2015, 17:05

У Полтаві відбувся всеукраїнський семінар з газобалонного обладнання

За останні півроку близько тисячі полтавських автомобілістів встановили на своїх залізних коней газобалонне обладнання італійського виробництва. Такі проміжні підсумки підбивають у компанії «Автотранс». Про майбутні перспективи переходу від бензину до альтернативних видів палива йшлося на всеукраїнському семінарі у майстерні газобалонного обладнання. Проводив його італійський експерт компанії «Автогаз Італія» Вальтер Мадреперла.

1 грудня 2015, 17:07

Залученню іноземних інвестицій в Україну сприяє уряд Німеччини

Упродовж 2-х днів полтавських держслужбовців, які контактують з потенційними інвесторами, навчатимуть залучати кошти та презентувати Полтавщину таким чином, щоб фінансові донори захотіли вкласти свої гроші. Залученню іноземних інвестицій в Україну вже сприяє уряд Німеччини. В рамках німецько-української співпраці нині реалізують низку проектів, зокрема, у сферах енергетики та охорони здоров'я.

1 грудня 2015, 17:09

Пенсіонерів та інвалідів приватний ЖЕК змушує ходити пішки до 14-го поверху

Пенсіонерів та інвалідів приватний ЖЕК змушує ходити пішки до 14-го поверху. Так сталося через те, що у багатоповерхівці не працює ліфт. Цій ситуації у будинку по вулиці Фрунзе, 107 – майже два тижні. Люди обурені, бо, запевняють, ремонтувати ліфт ніхто не збирається.

1 грудня 2015, 17:12

Майже 20 років полтавцям заважає спати... «генделик»

Майже 20 років полтавцям заважає спати... «генделик». З такою скаргою до нас звернулися мешканці будинку по вулиці Героїв Сталінграду, 24. Нині з вікон своїх квартир вони бачать реконструкцію та розширення магазину. Та такий розвиток подій їм не до душі. Як намагалися донести підприємцю свою позицію та чим все закінчилося – бачила наша знімальна група.

1 грудня 2015, 17:14

Інфікований, чи ні – дізнатися про свій статус полтавці могли сьогодні у центрі міста

Інфікований, чи ні – дізнатися про свій статус полтавці могли сьогодні у центрі міста. До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом там розгорнули експрес-лабораторію та консультаційний пункт. Медики наголошують: якщо хворобу виявити вчасно, вона не смертельна.

1 грудня 2015, 17:26