Архів новин за 9.11.2015

До Полтави привезли вироби, виготовлені американськими індіанцями Південного Заходу

До Полтави привезли вироби, виготовлені американськими індіанцями Південного Заходу. Прикраси, килими, ляльки-качИна, предмети побуту індіанців можна побачити у Краєзнавчому музеї, де відкрилася виставка, надана Посольством США. 

9 листопада 2015, 16:20

Зрозуміти Америку стало легше

Зрозуміти Америку стало легше – на це сподіваються організатори днів США у Полтаві. В їх рамках в місті презентували кілька виставок. Одна з них – американської політичної карикатури.

9 листопада 2015, 16:22

У Полтаві писали Всеукраїнський диктант національної єдності

День української мови та писемності у Полтаві відзначили Всеукраїнським диктантом національної єдності. Щороку таким чином кожен може перевірити власне знання рідної мови. Ювілейний 15-ий диктант зібрав цих сміливців не лише біля радіоприймачів, а й в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Як дорослі разом з дітьми згадували свої шкільні диктанти – дивіться у наступному матеріалі.

9 листопада 2015, 16:23

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники культури

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники культури і майстри народного мистецтва. Напередодні представників цієї галузі з усієї області вітали у театрі імені Гоголя.

9 листопада 2015, 16:24

З 7 листопада українська міліція офіційно припинила своє існування

З 7 листопада українська міліція офіційно припинила своє існування. Тепер на вулицях міст можна побачити представників вже нової структури – Національної поліції. Як довго колишні міліціонери зможуть користуватися своєю старою атрибутикою та форменим обмундируванням – дивіться далі.

9 листопада 2015, 16:31

Територію біля Співочого поля очистили від чагарників

Територію біля Співочого поля очистили від чагарників. Таку програму-максимум поставили перед собою минулими вихідними організатори проекту «Пліч-о-пліч». Майданчик, де влітку відбуваються кінопокази просто неба, підготували до встановлення лавок та спортивного інвентарю для воркаутерів. 

9 листопада 2015, 16:32

Небайдужі Полтави відправили гуманітарну допомогу у Сватово

Небайдужі Полтави відправили гуманітарну допомогу у Сватово на Луганщину. Нагадаємо: там два тижні тому загорілися ракетно-артилерійські склади однієї із військових частин. Загинули військові та мирні люди, багато залишилося без даху над головою. Олена Ляшенко – далі.

9 листопада 2015, 16:33

На всіх автостанціях Полтавщини можна купити квиток, не виходячи з дому

На всіх автостанціях Полтавщини можна купити квиток, не виходячи з дому. Працює система через Інтернет. Достатньо лише знайти необхідний рейс і зробити платіж за допомогою банківської карти. Полтавці вже випробували це нововведення. З першим пасажиром, який придбав онлайн-квиток, спілкувалася наша знімальна група.

9 листопада 2015, 16:35

Андрій Матковський зустрівся з бібліотекарями міста

Про майбутнє культурної сфери в умовах процесу децентралізації сьогодні говорили в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Тут відбувся тематичний «круглий стіл». Для обміну досвідом запросили міського голову Полтави 2006-2010 років Андрія Матковського. Які проблемні питання турбують бібліотекарів – дивіться далі.

9 листопада 2015, 17:11

Програма «Турбота» перестає піклуватися про полтавців у громадському транспорті

Програма «Турбота» перестає піклуватися про полтавців у громадському транспорті. Така думка депутата міської ради 5 і 6 скликань Олександра Козуба. Він її започатковував понад 9 років тому, і зараз, говорить, вона поступово втрачає свій сенс. Юлія Козіна – далі.

9 листопада 2015, 17:13