Архів новин за 6.11.2015

У Полтаві відкрилася Школа успішного працівника

Як шукати роботу, писати резюме, проходити співбесіду з роботодавцем та підійматися по кар’єрній драбині, молодь навчатимуть у «Школі успішного працівника». Проект «Обласного молодіжного центру» вже стартував. Усі заняття для студентів – безкоштовні.

6 листопада 2015, 16:29

У Кременчуці чоловік налагодив виготовлення та збут різних наркотиків

Від чотирьох до восьми років за гратами може провести чоловік, який у Кременчуці займався наркобізнесом. У своєму помешканні він не лише зберігав заборонені речовини, а й займався їхнім виготовленням та збутом. Продовження – далі у сюжеті.

6 листопада 2015, 16:31

В області вирішили серйозно взятися за виховання молоді

Представники Громадської ради при обласній державній адміністрації вирішили серйозно взятися за виховання молоді, в першу чергу – патріотичне. Вони готові співпрацювати з освітніми закладами та  громадськими організаціями Полтавщини, щоб знизити рівень дитячої злочинності, яка зросла більш ніж на 63%. Подробиці – у сюжеті.

6 листопада 2015, 16:33

Камери – у міську раду!

Камери – у міську раду! Полтавські патріоти ініціюють проект «Прозора влада», і закликають усіх активних жителів підтримати їх. Аргументують свою пропозицію тим, що виборці повинні бачити наживо, як працюють депутати, і що відбувається під час міських сесій. У скільки обійдеться така «прозорість», і де ініціатори проекту пропонують взяти гроші на нього вже зараз – дивіться далі.

6 листопада 2015, 16:36

Прості українці продовжують боротися за свої права

Прості українці продовжують боротися за свої права. Під стінами Верховної Ради Тарифний Майдан вимагав прийняти у другому читанні поправки до податкового кодексу. Останні мали б вплинути на зниження ціни вітчизняного газу, а отже – полегшити фінансове навантаження на платіжки звичайних українців. Чи почули парламентарі простих людей – дивіться у наступному сюжеті.

6 листопада 2015, 16:37

У Полтаві – катастрофа з ковзанками

Менше ніж за місяць розпочнеться зима – улюблена пора дітей. Популярною зимовою розвагою завжди було катання на ковзанах. Щоправда, маленьким полтавцям такий вид дозвілля нині не доступний. П'ять років тому у Полтаві працювало три комунальні льодові майданчики. Школярі і студенти могли кататися тут за демократичними цінами. Але вже кілька років жоден із них не працює. Наші кореспонденти побували на Леваді і бачили, в якому занедбаному стані одна із ковзанок.

6 листопада 2015, 16:41

Полтавців закликають врятувати місто від чинного мера Олександра Мамая

Із початку тижня полтавців закликають врятувати місто від чинного мера Олександра Мамая. Відповідні біг-борди та розтяжки з понеділка можна побачити на різних вулицях. Що хотіли сказати цією акцією організатори – дивіться далі.

6 листопада 2015, 16:42

Ніде присісти – нам поскаржилися на зникнення лави

Ніде присісти – нам поскаржилися на зникнення лави. Навпроти військкомату, де чекають транспорту по місту та на околиці,  обладнаної зупинки уже давно ніхто не бачив, зате була зручна лава. Куди вона зникла і хто її має повернути – людям не пояснили. У справу втрутилися наші журналісти.

6 листопада 2015, 16:44

У центрі Полтави історична будівля по Гоголя, 30 давно потребує ремонту

У нашому під'їзді можна знімати фільми про війну, кажуть мешканці будинку по вулиці Гоголя, 30. Декорації для цього зробив... час. Ремонту будинок в центральній частині Полтави не знав вже давно. Як людям доводиться виживати, й в таких умовах виховувати дітей – дивіться у нашому наступному репортажі.

6 листопада 2015, 16:45