Архів новин за 4.11.2015

Про красиве і українське говорили у Краєзнавчому музеї

Про красиве і українське говорили у Краєзнавчому музеї. Там відбувся третій Міжнародний конгрес із етнодизайну. З усієї країни з'їхалися спеціалісти, які мають відношення до створення краси. Подробиці – далі в сюжеті.

4 листопада 2015, 16:40

Оркестр «Полтава» запалював на своєму 20-річному ювілеї

20 років тому на полтавському небосхилі засяяла зірка міського духового оркестру «Полтава». Цими днями музиканти відзначають ювілей існування колективу. У Галереї мистецтв артистів вітали представники влади, колеги, давні друзі, а у міському будинку культури привітання у вигляді оплесків та квітів оркестр отримував від полтавців – прихильників своєї творчості.

4 листопада 2015, 16:42

У Полтаві невдовзі з'явиться Лавка примирення і дружби

У Полтаві невдовзі з'явиться Лавка примирення і дружби. Її встановлять поблизу Співочого поля в рамках культурно-освітнього проекту «Пліч-о-пліч». Останній у нашому місті Обласний молодіжний центр реалізує за підтримки міжнародних програм. Спрямований він на налагодження відкритого діалогу місцевої громади з вимушено-переміщеними особами. Про подробиці проекту організатори розповіли на прес-конференції. 

4 листопада 2015, 16:44

Офісні працівники змінюють професію

Офісні працівники змінюють професію. На один день бухгалтери, керівники відділів компанії «Надєжда» зняли ділові костюми та краватки, перевдяглися у робочу форму та вийшли на заправні станції. Таким чином, кажуть вони, прагнуть бути ближчими до своїх покупців, із перших вуст дізнаватися про відгуки та побажання автомобілістів Полтави. Як співробітники офісу відчувають себе в якості операторів заправок та звичайних касирів – дивіться у наступному сюжеті.

4 листопада 2015, 16:45

У Полтаві розпочався черговий етап відбору майбутніх поліцейських

У Полтаві розпочався черговий етап відбору майбутніх поліцейських. Кандидати, які успішно подолали тестування та екзамени з фізичної підготовки, розпочали проходження військово-лікарської комісії. Про те, як відбуваються медичні огляди для кандидатів у нову патрульну поліцію, дивіться наш наступний матеріал.

4 листопада 2015, 16:47

Нещодавно набрав чинності Закон «Про відкритість використання публічних коштів»

Нещодавно набрав чинності Закон «Про відкритість використання публічних коштів». Документ визначає умови та порядок доступу до інформації про їх використання. Мова йде про бюджетні кошти, гроші державних цільових фондів, фінансові ресурси підприємств державної і комунальної власності.

4 листопада 2015, 16:48

Кадри плинуть – діти не відпочивають

Як відпочивали полтавські діти у 2015 році – підсумки оздоровчого сезону підбили в облдержадміністрації. Виявляється, що при організації процесу чиновники стикнулися з багатьма проблемами. У підсумку –  оздоровили трохи менше дітей, і путівки, за які заплатила кошти держава або обласна влада, подекуди залишилися не використаними. 

4 листопада 2015, 16:50

У Полтаві запрацював Центр, де вирішують проблеми атовців

Поміч в отриманні посвідчень, медичних послуг та обіцяного державою учасникам бойових дій – віднедавна – в одному місці. У Полтаві запрацював новий Центр допомоги учасникам АТО, де за координаторів – самі атовці та волонтери, які в курсі усіх їх проблем. Олена Ляшенко – далі.

4 листопада 2015, 16:51