Архів новин за 3.11.2015

Полтавці стали менше хворіти

Полтавці стали менше хворіти. Принаймні, офіційно. За цифрами від міської санепідемстанції, нині у Полтаві спостерігається помітний спад вірусних інфекцій – на 20%. Якому явищу за це варто бути вдячним і чому спеціалісти радять ні в якому разі не розслаблятись попри втішні показники – дивіться далі.

3 листопада 2015, 16:46

Четверо молодиків на Полтавщині викрадали з дворів селян ВРХ

Четверо молодиків на Полтавщині викрадали з дворів селян велику рогату худобу. Протягом півроку таким чином зловмисники «наслідили» у трьох районах області. Викрадених корів вони вбивали, а м'ясо реалізовували на харчових ринках. Про цинічний бізнес, який перервали правоохоронці, – далі у програмі.

3 листопада 2015, 16:48

Полтавські художники написали портрет осені

Полтавські художники написали портрет осені. У Художньому салоні відкрилася тематична виставка. Більш ніж сто полотен митців різного віку та жанру представляють одну пору року. Колеги та критики відзначають: багатьох молодих митців вони побачили на цій виставці зовсім іншими.

3 листопада 2015, 16:53

Застрелив дружину, а потім пустив кулю і собі в голову

Застрелив дружину, а потім пустив кулю і собі в голову. Такі ймовірні обставини трагедії, що трапилася у Карлівському районі Полтавщини. В одному з будинків села Попівки правоохоронці виявили тіла чоловіка та жінки без ознак життя.

3 листопада 2015, 16:54

«Летючим голандцем» називають на Вороніна пільговий автобус, який пустили напередодні виборів

«Летючим голандцем» називають на Вороніна пільговий автобус, який пустили напередодні виборів. За словами людей, вони давно чекали відновлення роботи програми «Місто без околиць», щоб вирішити проблему з транспортом, кілька років поспіль писали листи до мерії, але даремно. Нині ж радіють, що їх прохання нарешті почули, та чи надовго? Подробиці – у сюжеті. 

3 листопада 2015, 16:57

Дорога «Київ-Харків» на в'їзді до Полтави потребує ремонту

Не лише міські дороги зношуються, а й автошляхи державного значення. При в'їзді до Полтави дорога «Київ-Харків» – вся у ямах. Водії скаржаться, що у темряві тут небезпечно їздити. Наші кореспонденти з'ясовували, хто відповідальний за ремонт даного відрізку і як давно проводилась його реконструкція.  

3 листопада 2015, 16:58

У Полтаві майже 70 будинків, які сформовані як ОСББ

У Полтаві майже 70 будинків, які сформовані як ОСББ, та більше 140 житлово-будівельних кооперативів, і їх кількість постійно зростає. Один із зразкових ОСББ знаходиться по вулиці Маршала Бірюзова, 96. У будинку проживає 241 сім'я, мешканці повністю взяли на себе відповідальність за житло, і навіть долучилися до державної програми. Що з цього вийшло – у сюжеті Марини Мольки.

3 листопада 2015, 17:20