Архів новин за 9.10.2015

Замість ідентифікаційного номера можна використовувати паспорт

Замість ідентифікаційного номера можна використовувати паспорт. Всім звичний код віднедавна можна просто внести в паспорт. За допомогою спеціального штампу робиться позначка, і фізична особа може не пред'являти додаткових документів.

9 жовтня 2015, 18:37

У Полтаві почали святкувати Покрову та День захисника України

У Полтаві почали святкувати Покрову та День захисника України. Науково-пізнавальною програмою «Ми – нащадки великих козаків» відзначили переддень свята у музеї імені Короленка.

9 жовтня 2015, 18:40

Діти допомогли створити книгу полтавському письменнику

Діти допомогли створити книгу полтавському письменнику. Наприкінці тижня у Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка презентували історію Віктора Сердюка «Таємниця різдвяних подарунків». Щоб оформити свій твір, автор запропонував долучитися до творчої роботи вихованців Малої академії мистецтв.

9 жовтня 2015, 18:41

Полтавські школярі доводять, що охороняти природу – це здорово

Полтавські школярі доводять, що охороняти природу – це здорово. У п'ятницю в гімназії №13 півтори сотні учнів вийшли на вулицю, аби на свіжому повітрі позмагатися в еколого-патріотичних конкурсах.

9 жовтня 2015, 18:43

Японці фінансують переселенців зі Сходу

Японці фінансують переселенців зі Сходу. Але лише тих, хто започатковує або хоче відновити свій бізнес, який був втрачений внаслідок військових дій. У ході конкурсних проектів можна отримати від 75 до 225 тисяч гривень грантової допомоги. Все залежить від кількості працівників, яких зможуть найняти підприємці.

9 жовтня 2015, 18:48

Свої амбітні плани презентували полтавські студенти

Свої амбітні плани презентували полтавські студенти. Вони хочуть, щоб їх ВУЗ був не гіршим за кращі університети світу, і знають, як це зробити. В аграрній академії відбулася зустріч між студентським активом та ректоратом, на якій усе і обговорили. Олена Ляшенко – далі.

9 жовтня 2015, 18:51

У Полтаві відкрилася мобільна бібліотека

Те, що кілька років тому було фантастикою, стає реальністю. Сучасні смартфони, наприклад, здатні вмістити цілу бібліотеку. Компанія МТС врахувала ці можливості техніки і відкрила мобільну бібліотеку у центрі Полтави. На віртуальних книжкових полицях просто неба розмістилося кілька сотень книг, за допомогою Wi-Fi та спеціального додатку їх можна безкоштовно завантажити собі на телефон.

9 жовтня 2015, 18:53

У Лохвицькому районі на свердловині здійнявся 10-ти метровий фонтан газу

Сьогодні зранку о 3 годині 10 хвилин від мешканця Лохвицього району надійшло повідомлення про те, що поблизу села Свиридівка при проведенні ремонтних робіт на законсервованій свердловині стався неконтрольований витік газу без наслідків горіння. Глибина свердловини – 5280 метрів.
Бійці 9-ї державної пожежно-рятувальної частини, відділення протифонтанного взводу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Служби порятунку Полтавщини виїхали на місце події. Було встановлено, що у вказаному місці працівники газовидобувної фірми проводили розконсервування газової скважини. У ході проведення технічних робіт відбувся розрив труби і витік газу під тиском. Фонтан із газом сягав до 10-ти метрів заввишки. Працівники газовидобувної фірми та Державна служба з надзвичайних ситуацій проводять заходи для перекриття витоку газу. Працівники міліції оточили місце події задля забезпечення безпеки громадян.

9 жовтня 2015, 18:57

Київський район Полтави погруз у побутових відходах

Київський район Полтави погруз у побутових відходах. Сергій Чередніченко неодноразово особисто стає свідком або ж переповненості сміттєвих баків, або ж відсутності їх у необхідній кількості. На це скаржаться і полтавці. У чому причина забруднення нашого міста – дивіться у наступному сюжеті.

9 жовтня 2015, 19:02

Мешканці одного із полтавських будинків звинувачують КП ЖЕО 2 у невиконанні домовленостей

Мешканці одного із полтавських будинків звинувачують комунальне підприємство ЖЕО 2 у невиконанні домовленостей. Розібратися у цих непростих стосунках намагалася й наша знімальна група.

9 жовтня 2015, 19:04