Архів новин за 8.10.2015

Срібні з 18 тисяч бібліотек всієї України

Срібні з 18 тисяч бібліотек всієї України. Так оцінили полтавську бібліотеку-філіал №4. Отримати лідируючі позиції її працівникам вдалося завдяки зустрічам із сучасними письменниками. Лише у цій книгозбірні побували Іван МалкОвич, Ірен Роздобудько, Кузько Кузякін, Василь Шкляр... Цього тижня до Полтави приїхав Сергій Бут – львівський письменник з книгою-новинкою «Листи з того світу». Як полтавцям вдається заманити до себе найвідоміших українських письменників – дивіться далі.

8 жовтня 2015, 17:25

Полтавські лікарі назвали два головних ворога для очей

Полтавські лікарі назвали два головних ворога для очей. Захворювання, що вражають імунну та серцево-судинну системи, як ніякі інші позбавляють людей зору. 8 жовтня у всьому світі відзначають День зору, тож цього тижня разом з лікарями ми вирішили нагадати, як краще потурбуватися про свої очі.

8 жовтня 2015, 17:27

З тилу – з любов'ю: сільські жінки готують смачненьке для українських солдатів

Поза політикою – поки хтось хизується передвиборними добрими справами, дехто тихо і непомітно робить своє. У сільській глушині ми знайшли цілий волонтерський осередок – сільські жіночки, які смажать, варять та печуть для солдатів – своїх та чужих синів. Олена Ляшенко – далі.

8 жовтня 2015, 17:28

Двоє чоловіків вдерлися до будинку 85-річної жінки та забрали усі гроші

Двоє чоловіків вдерлися до будинку 85-річної жінки та забрали усі гроші. Доньку старенької, яка намагалася чинити опір нападникам, вони зв'язали та погрожували вбити. «Гарячими слідами» одного із цих чоловіків правоохоронцям вдалося затримати, інший перебуває у розшуку.

8 жовтня 2015, 17:31

25 кримінальних проваджень. Правоохоронці ведуть передвиборчу статистику

Про вибори говорили у четвер в обласному управлінні внутрішніх справ. Проміжні підсумки нинішньої кампанії, за підрахунками правоохоронців, – більше 20 відкритих кримінальних проваджень.

8 жовтня 2015, 17:32

Майже 2,5 млн.грн. – сума грошових внесків партій-учасниць виборчих перегонів на Полтавщині

Майже 2,5 млн.грн. – сума грошових внесків партій-учасниць виборчих перегонів на Полтавщині. Нагадаємо, щоб взяти участь у виборах, кожна партія мала внести грошову заставу. Її розмір різнився: найменша сума була 320 грн., найбільша – 56 тисяч. За рахунок цих грошей вдасться частково покрити витрати на організацію виборів, зазначалося на прес-конференції голови обласної виборчої комісії Людмили Сердюк. 

8 жовтня 2015, 17:34

Сергій Чередніченко вважає: ремонтом доріг у Полтаві займається некомпетентна команда

Громадський діяч Сергій Чередніченко вважає: ремонтом доріг у Полтаві займається некомпетентна команда. Він певен: сезон укладання асфальту закінчується, а величезний шмат роботи залишається незробленим. Цієї ночі температура повітря у Полтаві взагалі знизилася до 3 градусів. У таких умовах якісного покриття проїжджої частини досягнути вкрай важко. Чому – дивіться у наступному сюжеті.

8 жовтня 2015, 17:35

40 тисяч людей Полтавщини залишаються без роботи

Працівники нафтогазових підприємств, їх власники, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади об'єдналися, аби привернути увагу всіх небайдужих до захисту економічних інтересів та розвитку Полтавщини. Така реакція викликана останньою сесією обласної ради, на якій через тиск групи осіб всі питання, що стосуються паливно-енергетичного комплексу, було знято з порядку денного. Відтак, за підрахунками громадськості, 40 тисяч людей Полтавщини і їх сім'ї залишаються без роботи та засобів до існування.

8 жовтня 2015, 17:38

У Великій Багачці між селянами та місцевим фермером розгорається земельний конфлікт

Мешканці Великої Багачки у четвер у Полтавському управлінні Держгеокадастру вимагали не забирати в них землі. Місцевий фермер, бідкаються селяни, накинув оком на їхні ділянки. Залишитися без землі люди не можуть, адже на селі це – чи не єдина можливість вижити.

8 жовтня 2015, 17:41

Сьогодні відбулася прес-конференція губернатора Валерія Головка

Очікував запитань про будівництво соціально важливих об'єктів та допомогу учасникам АТО, натомість цікавились особистим життям, відкритістю влади до людей та мітингами під обласною державною адміністрацією: сьогодні відбулася прес-конференція губернатора Полтавщини Валерія Головка. З подробицями – Марина Молька та Сергій Сепітий.

8 жовтня 2015, 17:43