Архів новин за 7.10.2015

У музеї Короленка вихованці студії «Соняшник» презентували пейзажі

Пейзажі з неповторними полтавськими краєвидами у Літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка презентували вихованці студії «Соняшник». Двоє талановитих дівчат Інеса Денисенко та Марія Саричева вперше діляться результатами своєї творчості із полтавцями. Разом зі своїм педагогом Анною Яворською юні художниці представили виставку «Моє натхнення – Україна!».

7 жовтня 2015, 17:04

Випускний за колючим дротом

Випускний за колючим дротом. У Полтавській колонії протягом всього року отримують сертифікати з присвоєним фахом. У навчальному центрі при 64 закладі дають професію у 9 напрямках. І попри те, що навчання тутешні студенти проходять за менше часу, відсоток їх працевлаштування у цивільному житті, за словами керівників колонії, 100-відсотковий. Що такого дає ув'язненим виправний заклад, чого вони не мали на волі, про це у день нового випуску дізнались Інна Безугла та Сергій Сепітий.

7 жовтня 2015, 17:07

Швидкий скутер не допоміг 29-річному чоловікові уникнути правосуддя

Швидкий скутер не допоміг 29-річному чоловікові уникнути правосуддя. Правоохоронці затримали молодика, який підозрюється у 30 крадіжках з автівок полтавців. Звідти зловмисник забирав все, що потрапляло під руку: автомагнітоли, автодинаміки і навіть... мішки з картоплею.  

7 жовтня 2015, 17:10

Перевізники, які хочуть працювати на внутрішньообласних маршрутах, подають на конкурс технічно несправні транспортні засоби

Перевізники, які хочуть працювати на внутрішньообласних маршрутах, подають на конкурс технічно несправні транспортні засоби. Про це йшлося під час засідання конкурсного комітету обласної державної адміністрації з визначення пасажирських перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування. Подробиці – у наступному сюжеті.

7 жовтня 2015, 17:12

Із 8 жовтня у Полтаві очікується офіційний старт опалювального сезону

У зв'язку з очікуваним стрімким зниженням температури повітря у Полтаві та у відповідності до оприлюдненого проекту розпорядження Полтавського міського голови, цілком імовірно, що вже завтра, 8 жовтня, у місті може стартувати опалювальний сезон. До пуску тепла в оселі полтавців теплове господарство міста, що перебуває на балансі обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», готове вже сьогодні, – звітують комунальники. Усі ремонтні роботи та реконструкції, заплановані на міжопалювальний період, закінчені. На одному із таких оновлених об'єктів побували наші кореспонденти.

7 жовтня 2015, 17:13

Гадяч і Полтава – міста Полтавщини з найактивнішими зсувними процесами

Гадяч і Полтава – міста Полтавщини з найактивнішими зсувними процесами. В обласному центрі майже 40 офіційно зареєстрованих зсувів, один із нещодавно виявлених – по провулку Першотравневому. Саме про нього і йшлося на засіданні профільної комісії за участю голови обласної державної адміністрації Валерія Головка.

7 жовтня 2015, 17:28