Архів новин за 5.10.2015

Погожі осінні дні – чудова пора для туристичних походів

Погожі осінні дні – чудова пора для туристичних походів. Майбутні правники Полтави скористалися теплою погодою, і провели суботу у Дендропарку. Тут займалися спортом, вчилися розпалювати багаття та готувати страви в умовах, до яких не звикли. 

5 жовтня 2015, 17:21

Полтаву відвідав співак, актор, сценарист і кінорежисер Вахтанг Кікабідзе

Цими вихідними полтавці мали можливість зустрітися з живою легендою: до Полтави приїжджав грузинський співак, актор, сценарист і кінорежисер Вахтанг Кікабідзе. Більше години шанувальники творчості Вахтанга Костянтиновича чекали на нього у центрі міста. Марина Молька – далі.

5 жовтня 2015, 17:22

Діти Полтавщини хочуть жити у якісному та безпечному світі

Діти Полтавщини хочуть жити у якісному та безпечному світі. Як це можна зробити, вони показали на своїх малюнках. Роботи презентували на одноіменному конкурсі, організованому державним підприємством «Полтавастандартметрологія». Які роботи стали кращими, розкажуть мої колеги.

5 жовтня 2015, 17:25

При Свято-Успенському кафедральному соборі відкрилася недільна школа

При Свято-Успенському кафедральному соборі відкрилася недільна школа. Дітей-вихованців тут навчатимуть основам православ'я, співам, а також влаштовуватимуть для малечі різноманітні майстер-класи. На першому занятті у школі побувала і наша знімальна група.

5 жовтня 2015, 17:26

Невдалий жарт: чоловікові, який повідомив про псевдозамінування райвідділу міліції, тепер не до сміху

Полтавські правоохоронці знайшли чоловіка, який наприкінці вересня повідомив про псевдозамінування Київського райвідділу міліції. Свою вину затриманий визнав та звинуватив у цьому вчинку... горілку. Чим же насправді керувався чоловік, набираючи номер райвідділу міліції, – дивіться у наступному сюжеті.

5 жовтня 2015, 17:30

Податківців з АТО першими привітали з майбутнім Днем захисника Вітчизни

Податківців з АТО першими привітали з майбутнім Днем захисника Вітчизни. У понеділок керівники Головного управління Державної фіскальної служби відзначили податкових міліціонерів, які добровольцями визвалися на службу до контрольних пунктів на Сході України.

5 жовтня 2015, 17:31

Адвокати Геннадія Кернеса хочуть викликати Арсена Авакова для допиту у якості свідка

Упродовж години три прокурори зачитували обвинувальний акт щодо Геннадія Кернеса та 2 його охоронців. З цього сьогодні і почався розгляду справи по суті, де основним фігурантом виступає Харківський міський голова. Однак до самого вечора показання бодай одного учасника процесу заслухати так і не вдалося. Чому – дивіться у наступному сюжеті.

5 жовтня 2015, 17:40

Нова поліція у Полтаві: 17 чоловік на місце

Станом на 05 жовтня 2015 року до патрульної поліції Полтави подали заявки 4641 кандидат. Таким чином, конкурс уже становить 17 осіб на 1 місце. Серед охочих поповнити ряди поліції 67% - чоловіки та 33% - жінки. 59% претендентів мають вищу освіту, а майже 9% - діючі працівники міліції.
У Кременчуці подали заявки 2598 громадян. Серед них 69% - чоловіки та 31% - жінки. Вищу освіту мають 51% кандидатів. 9% заяв до лав патрульної поліції подали діючі працівники міліції.
Нагадаємо, набір у патрульну поліцію в Кременчуці триватиме до 12 жовтня, а в Полтаві – до 14 жовтня поточного року.
За попередньою інформацією, у Кременчуці планують набрати 250 патрульних поліцейських, а в Полтаві – 270.
Для додаткової інформації існує телефон гарячої лінії - 0 800 507 102, який працює у будні дні з 9:00 до 18:00.

5 жовтня 2015, 18:12