Архів новин за 2.10.2015

Полтавські документалісти виходять на всеукраїнський та міжнародний рівень

Полтавські документалісти виходять на всеукраїнський та міжнародний рівень. Цього року фільм одного із них відкривав фестиваль «Дніпро-cinema» імені Данила Сахненка у Дніпропетровську. Автор стрічки Дмитро Вовк, а також директор Полтавського фестивалю документального кіно «Полтава-Док» Олександр Калашник на прес-конференції поділилися із журналістами своїми останніми перемогами та досягненнями.

2 жовтня 2015, 18:00

До Педуніверситету з'їхалися психологи з Австрії, Болгарії, Польщі та Росії

До Педуніверситету з'їхалися психологи з Австрії, Болгарії, Польщі та Росії. Вони прибули до Полтави, аби поговорити про існування різних світоглядів. Для України це актуально, оскільки зараз країна буквально розділилася на два полярних табори.

2 жовтня 2015, 18:09

«Полтававодоканал» оголосив «холодну війну» споживачам, які крадуть воду

«Полтававодоканал» шукає споживачів, які незаконно підключаються до мереж водопостачання та водовідведення. Щоб попередити несанкціоновані втрати води на підприємстві, створили інспекцію, яка займатиметься цими питаннями. До радикальних дій спонукає критична фінансово-економічна ситуація, у якій опинився «Водоканал». З подробицями – наші кореспонденти.

2 жовтня 2015, 18:11

Німці допомогли рятувальникам придбати пожежний автомобіль

Своєрідний сувенір отримали мешканці села Оболонь Семенівського району. Тутешній пожежній охороні подарували автомобіль. Це стало можливим завдяки співпраці 10 територіальних громад Семенівщини та Німецького товариства міжнародного співробітництва.

2 жовтня 2015, 18:12

Стоматологи Полтави цього тижня повернулися із АТО

Стоматологи Полтави цього тижня повернулися із АТО. Вони брали відпустки за власний кошт та лікували зуби солдатам. Це вже третя поїздка, цього разу – під Горлівку. Що бачили, чим вражені та що привезли із собою – розповіли нашим журналістам. 

2 жовтня 2015, 18:13

Єдина у місті дитяча художня школа – під загрозою

Понад 50 років у центрі міста працювала Полтавська художня школа. Наразі установа, принаймні, за старою адресою, може припинити свою діяльність. Тривалий час приміщення опалювалося за рахунок газових котлів у підвалі, нині ж їх термін експлуатації вичерпано, та й згідно з новими будівельними нормами, використовувати таке обладнання у дитячих навчальних закладах заборонено. До початку опалювального сезону лишилося два тижні, а проблему з опаленням не вирішено. Щоб отримати відповіді на свої запитання, батьки дітей ініціювали зустріч з керівництвом закладу. З подробицями – Марина Молька.

2 жовтня 2015, 18:15

У Полтаві майже два десятки претендентів зареєструвалося на пост міського голови

У Полтаві майже два десятки претендентів зареєструвалося на пост міського голови. Міська виборча комісія офіційно оголосила список бажаючих очолити обласний центр. Зареєструвалися як відомі громаді особистості, так і такі, хто просто хоче випробувати свої сили у політичній боротьбі.

2 жовтня 2015, 18:16

Останню сесію шостого скликання вдалося завершити

Після зняття з порядку денного питань паливно-енергетичного комплексу значна частина громади залишила приміщення обласної ради, і сесія почала проходити у звичному руслі. Виділили 30 тисяч гривень організаціям, які опікуються особами з особливими потребами, затвердили програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу до 2018 року. Заслухали нового прокурора Полтавщини Сергія Попова та начальника управління МВС в області Олега Беха. Останній нагадав всім, що попереду – місцеві вибори, та виступив з окремим проханням до депутатів.

2 жовтня 2015, 18:27

Засідання останньої сесії обласної ради шостого скликання ледь не закінчилося провалом

Засідання останньої сесії обласної ради шостого скликання ледь не завершилося провалом. Сталося це тому, що громада упродовж години блокувала її роботу. Протестували проти виділення родовищ нафти і газу Полтавщини, адже саме сьогодні на порядок денний депутатів винесли левову частку питань, що стосуються цієї теми. Чим закінчилося протистояння – дивіться у наступному сюжеті.

2 жовтня 2015, 18:29

Андрій Матковський привітав вчителів з Днем працівника освіти

У ці дні педагогів України вітають з Днем працівника освіти. 60 педагогічних працівників навчають дітей у Полтавській загальноосвітній школі-інтернаті №2 імені Крупської. Для них учнівський колектив підготував концертну програму, привітали винуватців свята і голова обласної ради Петро Ворона та колишній міський голова Андрій Матковський.

2 жовтня 2015, 18:31