Архів новин за 1.10.2015

Сьогодні 90 років святкує Полтавський район

Сьогодні 90 років святкує Полтавський район. Подія співпала із Міжнародним днем людей похилого віку. Тож на святкування запросили кращих і заслужених механізаторів і доярок, працівників культури та прокурорів – усіх, чиїми руками творилася історія району. Відмічали урочистості концертом, вітальним словом та подарунками. 

1 жовтня 2015, 17:46

Сьогодні у світі відзначають День людей похилого віку

Сьогодні у світі відзначають День людей похилого віку. Все для того, щоб нагадати суспільству про проблеми даної категорії, але наш сюжет – не про це. Наші кореспонденти побували у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці і переконалися: вік коханню не завада. Тут постійно створюються нові пари, а дехто навіть узаконює стосунки. З подробицями – Марина Молька. 

1 жовтня 2015, 17:51

Не шукайте їжу у сміттєвих баках!

Не шукайте їжу у сміттєвих баках! У Полтаві розклеюють інформаційні листівки із такими закликами. Стосуються вони людей без постійного місця проживання. А ще – небайдужих жителів міста, які мають чим поділитись із безхатченками. Як вже нині, не чекаючи значного похолодання, можна долучитись до вирішення проблеми бездомності –  далі нагадає Інна Безугла.

1 жовтня 2015, 17:52

Першої неділі жовтня в Україні відзначають День працівників освіти

Першої неділі жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Полтавських вчителів і викладачів привітав міський голова Олександр Мамай, абсолютно для усіх представників професії цього разу підготували грошові подарунки.

1 жовтня 2015, 17:54

Мінус 425 гривень

Мінус 425 гривень. На таку суму зменшиться вміст гаманця водіїв, які їздять убез ввімкненого ближнього світла. Ця вимога стосується лише їзди на заміських дорогах. В населених пунктах робити це не обов'язково. Сьогодні зранку наша знімальна група разом з інспекторами ДАІ перевірили, наскільки водії пам'ятають Правила дорожнього руху.

1 жовтня 2015, 17:55

Перевізники ремонтують свої автобуси прямо на технічному огляді в ДАІ

Перевізники ремонтують свої автобуси прямо на технічному огляді в ДАІ. Сюди вони пригнали транспорт, аби фахівці перевірили їх напередодні чергового конкурсу на перевезення пасажирів. Та не всі автобуси, що вже незабаром перевозитимуть людей, виявилися до цього готовими.

1 жовтня 2015, 17:57

Сьогодні пройшов суд у справі екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського

Сьогодні пройшов суд  у справі екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського. Його звинувачують в отриманні хабара. Цього разу на засіданні слухали покази двох свідків – колишніх підлеглих полковника. Вони свого часу очолювали районні підрозділи ДАІ.

1 жовтня 2015, 17:58

Справу про корупційне діяння Полтавського міського голови Олександра Мамая суд розглядатиме вже після виборів

Справу про корупційне діяння Полтавського міського голови Олександра Мамая суд розглядатиме вже після виборів. Таке рішення сьогодні у Решетилівці озвучив новий суддя Леонід Беркута, якому передали матеріали справи. Проте почути його не зміг ані сам головний фігурант, ані його представник, адже вони вкотре проігнорували судове засідання.

1 жовтня 2015, 18:15

У четвер полтавці зустрічали демобілізованих військовослужбовців санітарної роти

Вони – вдома. Їх – близько півсотні. У четвер полтавці зустрічали демобілізованих військовослужбовців санітарної роти. За чотирнадцять місяців замість планових дванадцяти хлопці встигли об'їхати мало чи не всю мапу АТО. Із яким головним трофеєм захисники повернулися на рідну землю – бачили наші кореспонденти.

1 жовтня 2015, 18:17

Менше обранців і нові ради – такі зміни чекають на полтавців після виборів 25 жовтня

Менше обранців і нові ради – такі зміни чекають на полтавців після виборів 25 жовтня. Фахівці підрахували: півшляху до цього Україна вже здолала. У середу офіційно завершилося висунення кандидатів. Відповідно до чинного законодавства, з четверга політичні сили вже не можуть висувати своїх кандидатів на посади депутатів, міських, сільських чи селищних голів. Але, попри це, виборчі комісії першого жовтня не змогли оголосити кількість претендентів. Про інші особливості нинішніх виборів дивіться у нашому матеріалі.

1 жовтня 2015, 18:19