Архів новин за 9.01.2015

Полтавці наприкінці минулого року купили ялинок менше, ніж роблять це зазвичай

Полтавці наприкінці минулого року купили ялинок менше, ніж роблять це зазвичай. Війна на Сході країни та фінансова криза тому причина, вважають лісівники. Сезон продажу новорічних дерев та рейдів проти крадіїв завершено, тож фахівці нині підбивають підсумки і думають про насадження нових ялинок на місці зрубаних.

9 січня 2015, 15:24

Щоденно близько 30 полтавців стають жертвами ожеледиці

Щоденно близько 30 полтавців стають жертвами ожеледиці. Таку інформацію нашим журналістам надали в травматології першої міської клінічної лікарні. Як діяти у випадку падіння на вулиці та чи можна відшкодувати таку неприємність - знають наші кореспонденти.

9 січня 2015, 15:25

Собача мода така ж, як і в людей: шуби, пуховики, комбінезони

На тепло чекають і тварини - їм теж холодно. Бродячих собак майже не видно на вулицях міста, вони ховаються, де можна. А домашніх улюбленців господарі одягають тепліше - у шуби, пуховики та комбінезони. У собачій моді розбиралася Олена Ляшенко. 

9 січня 2015, 15:26

Замерзли, зголодніли або чекаєте автобус на вокзалі - звертайтеся до пункту обігріву

За останній місяць на Полтавщині пункти обігріву відвідало майже 300 людей. Особливо побільшало охочих погрітися саме зараз, коли надворі тримається морозна погода. Тож рятувальники спільно з місцевими органами влади та екстренними службами забезпечили роботу соціальних патрулів, які допомагають громадянам не замерзнути у зимову пору.

9 січня 2015, 15:28

8 січня відомому поету Василю Симоненку могло б виповнитися 80

8 січня українська спільнота відзначила 80-ту річницю від Дня народження відомого поета Василя Симоненка. Уродженець Лубенського району завдяки своїй творчості здійнявся на найвищі щаблі вітчизняної літератури. Вшанували відомого земляка сьогодні і в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського.

9 січня 2015, 16:06