Архів новин за 6.01.2015

В Україні у ніч з 6-го на 7-ме січня дівчата зазвичай ворожили

В Україні у ніч з 6-го на 7-ме січня дівчата зазвичай ворожили.  Цей процес захоплював абсолютно всіх, але особливо - незаміжніх, охочих дізнатися, хто стане їх судженим. Про містичні різдвяні обряди, забобони та ставлення до них полтавців дізнавалися наші кореспонденти. 

6 січня 2015, 16:53

З веселими колядками зустрічали почесних гостей вихованці Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць»

З веселими колядками зустрічали почесних гостей цього дня вихованці Міжнародної дитячої школи "Юний європеєць". Подивитися, як працюють гуртки закладу у період зимових канікул, сюди завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. До талановитої та обдарованої малечі очільник міста прийшов не з порожніми руками. 

6 січня 2015, 16:55

Увечері 6 січня колядують

Увечері 6 січня колядують. Люди починають вітати один одного зі святками. Обмін поздоровленнями триватиме до Водохреща. Перших колядників приймала сьогодні і "Студія "Місто".  

6 січня 2015, 16:56

У день перед Різдвом 6 січня більшість людей була на роботі, проте до свята готувалися

У день перед Різдвом 6 січня більшість людей була на роботі, проте до свята готувалися. Хтось зранку мріяв про стіл із дванадцятьма стравами, а для вірян – то час суворого посту. У храмах звершуються особливі богослужіння і вже готовий вертеп.

6 січня 2015, 16:58

Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді та команда Сергія Капліна зламують стереотипи

Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді та команда Сергія Капліна зламують стереотипи. У новорічні свята батьки звикли дивувати подарунками дітей. Відтепер – час молоді віддячити своїм рідним. Як саме – знають Юлія Козіна та Сергій Сепітий.

6 січня 2015, 16:59

В обласному Департаменті інфраструктури та туризму підбили підсумки роботи за минулий рік

У 2014 році на проведення ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності надійшло трохи більше 78 млн гривень державних субвенцій. З них 24 млн – з обласного бюджету. Про це на прес-конференції повідомив директор Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Сергій Марчишинець. Більше про інші підсумки роботи профільної галузі за минулий рік - у наступному сюжеті.

6 січня 2015, 17:00

На всіх транспортних артеріях області Державтоінспекція закликає водіїв бути обережними

На всіх транспортних артеріях області Державтоінспекція закликає водіїв бути обережними і без зайвої необхідності не виїжджати, оскільки на Україну насуває негода. Через морози до 20 градусів можливе утримання ожеледиці, відтак – зростає ризик виникнення ДТП.

6 січня 2015, 17:37