Архів новин за 5.01.2015

У 2014 АМКУ Полтавщини розглянуло 200 заяв про недотримання конкурентного законодавства

У 2014 році Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету отримано 200 заяв щодо недотримання суб'єктами господарювання конкурентного законодавства. Майже всі вони вже розглянуті, а порушників притягнуто до відповідальності. 

5 січня 2015, 17:53

Вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Полтави змагалися між собою у «Веселих стартах»

Вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Полтави змагалися між собою у «Веселих стартах». П'ять незвичайних естафет визначали переможців. Яка команда у підсумку виборола перше місце - дивіться далі.

5 січня 2015, 17:55

В ОЦЕВУМі створили новорічну казку «Володарі дитячих мрій»

На свята тішать новою виставою полтавських дітей і в Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Силами працівників та вихованців закладу тут створили новорічну казку «Володарі дитячих мрій».

5 січня 2015, 17:58

Мюзикл на сучасний лад переглянули сім'ї представників бюджетної сфери

Вихованці Міського будинку культури цього року для глядачів підготували мюзикл на сучасний лад «Вовчий хвіст і сімка козенят». Сьогодні міська влада на виставу запросила сім'ї представників бюджетної сфери.

5 січня 2015, 18:00

Актори театру імені Гоголя влаштували новорічне свято для бійців АТО у місті Слов'янську та поблизу нього

Актори театру імені Гоголя влаштували новорічне свято для бійців АТО у місті Слов'янську та поблизу нього. Концерт відбувся у 10 місцях дислокації українських військових. Як приймали гоголівців на Сході - дивіться у наступному сюжеті.

5 січня 2015, 18:03

Новий 2015-й рік полтавці зустріли без надзвичайних ситуацій

"Такої спокійної новорічної ночі, як цього разу, давно не було" - говорять в міліції, державній службі з надзвичайних ситуацій та на станції швидкої допомоги. Полтавці як ніколи були законослухняними, виваженими та обережними. Святкові вихідні теж минули без особливих пригод. Більше про це - у матеріалі наших кореспондентів.

5 січня 2015, 18:05