Архів новин за 30.01.2015

«Про себе, рідного, і не тільки...»

«Про себе, рідного, і не тільки...» – таку назву мають мемуари, презентовані полтавським краєзнавцем Валерієм Волосковим. Одразу дві події: 70-річчя автора та вихід у світ нового видання, зібрали у Краєзнавчому музеї друзів та колег Валерія Федоровича.

30 січня 2015, 17:32

Із Полтави на Донецьк передали відремонтований БТР

Із Полтави на Донецьк передали відремонтований БТР. Його полагодили підприємці із Полтавського Батальйону Небайдужих. Вони захотіли залишитися поза кадром, зате саму машину, яка рятує життя бійців, бачила наша знімальна група.

30 січня 2015, 17:32

Полтавські міліціонери отримали надсучасну зброю

Полтавські міліціонери отримали надсучасну зброю. Це штурмові гвинтівки, пулемет, пістолет-кулемет та інші зразки стрілецької зброї. Вже незабаром правоохоронці її протестують і після цього частину відправлять своїм колегам, які нині перебувають на Сході.

30 січня 2015, 17:33

З березня у Полтаві розпочнуть готувати майбутніх поліцейських

Державтоінспекція ліквідовується, а 5 інших служб ввійдуть до складу оновленого Міністерства внутрішніх справ. Це одні з основих засад реформування правоохоронної галузі, що вже нині розпочалася в Україні. Стартувув проект з Києва. До Полтави, обіцяють фахівці, нововведення дійдуть вже в березні.

30 січня 2015, 17:35

Більшість мототранспорту, викраденого минулого року, досі не знайшли

За минулий рік на Полтавщині зареєстровано майже 300 фактів незаконних заволодінь мототранспортом, 190 з них залишаються нерозкритими. Щоб убезпечити своє майно, працівники ДАІ рекомендують власникам таких транспортних засобів зареєструвати їх.

30 січня 2015, 17:36

Німці навчать полтавську громаду самотужки вирішувати проблеми на місцях

Навчити громади самотужки вирішувати проблеми на місцях – мета багатьох проектів, які реалізуються на Полтавщині. Один із них – Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Реформа управління на Сході України». Упродовж 2015-го за підтримки іноземних партнерів в області планують втілити у життя 9 окремих проектів, більшість з яких пов'язані із утилізацією сміття та вирішенням питань пожежної охорони.

30 січня 2015, 17:38

Депутат міської ради Олександр Шамота обурений тим, як голосували його колеги

Провальне голосування депутатського корпусу міської ради щодо визнання ЛНР та ДНР терористичними організаціями обурила деяких його депутатів. Олександр Шамота, який висунув цю пропозицію на розгляд сесії, не розуміє такої позиції своїх колег. Так само, говорить депутат, залишилися непочутими його думки щодо можливого додаткового наповнення міського бюджету. 

30 січня 2015, 17:39

Депутати міської ради не визнали ДНР та ЛНР терористичними організаціями

Сьогодні Полтава отримала головний фінансовий документ, за яким житиме у 2015 році. Затвердження бюджету міста викликало жваве обговорення у депутатів та громадськості. Разом із поточними фінансовими питаннями на засіданні обговорили виділення землі учасникам АТО, а також голосували за визнання ЛНР та ДНР терористичними організаціями. Чи були депутати одностайними у своїх рішеннях – знають наші кореспонденти.

30 січня 2015, 17:41

У Полтаві не можуть визначитися із проектом пам'ятника Революції Гідності

У Полтаві не змогли обрати кращий проект пам'ятника, присвячений подіям Революції Гідності. Цього разу до участі в конкурсі надійшло 7 робіт. Проте членам журі не вдалося зупинити свою увагу на якійсь одній пропозиції. До якого спільного рішення вони врешті-решт прийшли – дивіться у наступному сюжеті.

30 січня 2015, 18:09