Архів новин за 28.01.2015

В обласній бібліотеці з ювілеєм вітали хормейстера, поета, композитора Анатолія Жданова

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського з 75-річним ювілеєм вітали хормейстера, поета, композитора Анатолія Жданова. У творчому доробку Анатолія Івановича – 6 збірок пісень та багаторічний досвід роботи із музичними колективами міста, один із яких – «Берегиня» – створив порівняно нещодавно.

28 січня 2015, 17:18

У Художньому музеї – нова виставка

У Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка – нова виставка. З нагоди 110-річниці від Дня народження музейники виставили роботи художника Павла Горобця з фондів закладу. 

28 січня 2015, 17:20

Вчителів області вчили створювати сучасну шкільну газету

В Полтавському інституті післядипломної освіти вчителів вчили створювати сучасну шкільну газету. У серпні декілька полтавців брали участь у міжнародному семінарі-практикумі з медіа-освіти за сприяння датського посольства, їх навчали азам газетної журналістики. Набутий досвід спеціалісти передавали у режимі майстер-класу учням, студентам та викладачам.

28 січня 2015, 17:21

За минулий рік середній розмір пенсії зріс на 72 гривні

За минулий рік середній розмір пенсії зріс на 72 гривні і складає майже півтори тисячі гривень. Щомісяця регіону потрібно на ці виплати понад 760 мільйонів. Та, не дивлячись на це, і  враховуючи складні соціально-політичні та економічні умови, пенсійні виплати в області здійснюються своєчасно й у повному обсязі.

28 січня 2015, 17:23

На Полтавщині розпочали інвентаризацію земельних ділянок

На Полтавщині розпочали інвентаризацію земельних ділянок, адже значна частина земель обробляється самовільно. Про це на прес-конференції повідомив новий очільник Головного управління Держземагентства України у Полтавській області.

28 січня 2015, 17:25

Валерій Головко вислухав проблеми промисловців і підприємців області

У зв'язку із ситуацією в країні, втратою ринків збуту продукції та переходом на світові стандарти якості вітчизняні підприємства, зокрема й полтавські,  опинилися у складному становищі, вони змушені пристосовуватись до нових умов та скорочувати працівників. Про це сьогодні йшлося на спільному засіданні правління організацій роботодавців та регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців.

28 січня 2015, 17:26

Київські фахівці перевірили техніку полтавських рятувальників

Полтавщину проінспектував головний рятувальник України Сергій Бочковський. Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій завітав на Полтавщину, щоб перевірити технічну готовність нашого регіону до виконання завдань за призначенням. На якому рівні знаходиться техінка полтавської служби порятунку – у наступному сюжеті. 

28 січня 2015, 17:31

Полтава втратила ще одного героя

Полтава втратила ще одного героя. 26 січня під час мінометного вогню загинув полтавський кіборг Денис Синюк. Йому був лише 21 рік. Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Успенському соборі міста. Із березня Денис перебував у зоні АТО. Влітку, коли приїздив додому, познайомився з дівчиною, а вже у жовтні під час наступної відпустки одружився з нею. Тиждень тому, коли вся Україна молилися за наших «кіборгів» в аеропорту, зв'язок з Денисом був втрачений. Пізніше стало відомо, що під час обстрілу хлопець загинув. Він був єдиним сином у батьків. Дата похорону героя поки невідома.

28 січня 2015, 17:33