Архів новин за 26.01.2015

В театрі імені Гоголя – прем'єра

В обласному театрі імені Гоголя відбулася прем'єра вистави «Мить...Життя...» за п'єсою американського драматурга Торнтона Уайлдера «Наше містечко». «Гоголівці» адаптували твір до реалій сьогодення. Модель сучасного світу на сцені створив головний режисер театру Владислав Шевченко.

26 січня 2015, 17:50

У Полтавській Галереї мистецтв пройшов творчий експеримент

У Полтавській Галереї мистецтв пройшов творчий експеримент. Тут у дещо незвичний та новаторський спосіб поєднали музику Народного камерного хору імені Павла Лиманського та інтимну лірику Марії Бойко.

26 січня 2015, 17:52

В Кременчуці автомобіль BMW X5 зупинило лише зіткнення з житловим будинком

Дві людини загинуло внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася в Кременчуці. BMW X5, рухаючись містом, на шаленій швидкості зіткнувся з електроопорою, після цього, неодноразово перекинувшись, наїхав на житловий будинок, який в результаті і зупинив автомобіль.

26 січня 2015, 17:53

Полтавська міська рада готується до сесії

Полтавська міська рада готується до сесії. На цьому тижні депутати мають затвердити бюджет на поточний рік. Сьогодні потреби галузі охорони здоров'я у 2015-ому, а також підсумки роботи у минулому році обговорювали на медичні раді.

26 січня 2015, 17:55

Представники різних церков міста годують бездомних у сквері поблизу Південного вокзалу

Коли на вулиці мінусова температура і немає даху над головою, тарілка гарячого борщу – на вагу золота. П'ять днів на тиждень представники різних церков Полтави годують бездомних у сквері поблизу Південного вокзалу. Віруючі жертвують гроші на продукти та готують страви, якими годують безхатченків. З тими, кого благодійна допомога рятує від голоду, спілкувалися наші кореспонденти.

26 січня 2015, 17:56

За два дні полтавці зібрали 8 тонн гуманітарної допомоги для жителів постраждалого Маріуполя

Полтавська область передасть постраждалим маріупольцям продукти харчування, лікарські засоби та будівельні матеріали. За ініціативи обласної влади сьогодні завантажили декілька автомобілів, які і повезуть гуманітарний вантаж на Схід. Транспорт для перевезення допомоги вже традиційно надали рятувальники Полтавщини.

26 січня 2015, 17:58

У півмільйона гривень оцінив чиновник податкової міліції послуги із закриття кримінального провадження

У півмільйона гривень оцінив чиновник податкової міліції послуги із закриття кримінального провадження. Саме такий хабар він вимагав від одного із підприємців. На «гарячому» його затримали працівники міліції Полтавщини.

26 січня 2015, 18:00

Олександр Мамай стверджує, що суддя, яка веде його справу про корупцію, вимагала хабар

Резонансна справа про корупцію Полтавського міського голови сьогодні отримала несподіване продовження. Очільник міста Олександра Мамай у присутності представників місцевих засобів масової інформації зробив офіційну заяву: суддя, яка розглядає справу, провокувала його... на дачу хабара за її закриття.

26 січня 2015, 18:01