Архів новин за 23.01.2015

Метеочутливість, кажуть лікарі, не лікується

Крутить ноги, болить та іде обертом голова, низький або зависокий тиск і просто хочеться спати – «на погоду», кажуть люди. «Метеочутливість», – підказують лікарі. Не хвороба, а стан організму, який не піддається лікуванню. Про це – наш наступний сюжет.

23 січня 2015, 17:42

До Полтави завітав традиційний венеціанський карнавал

До Полтави завітав традиційний венеціанський карнавал. Вихованці студії «Соняшник» стали учасниками неперевершеного та яскравого дійства, що відбулося у Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Разом з дітьми подорожувала світом і наша знімальна група.

23 січня 2015, 17:45

Дівчина з легенди – так називають піснярку Марусю Чурай

Дівчина з легенди – так називають піснярку Марусю Чурай. Дійсно, багато фактів із її життя залишаються оповитими таємницями, викликають жвавий інтерес істориків та літературознавців. Деякі відомості із біографії цієї напівлегендарної дівчини відкрили на літературно-музичному вечорі в обласній бібліотеці.

23 січня 2015, 17:46

Напередодні полтавці вийшли під стіни ОДА, щоб показати всій країні «Україна – єдина»

Напередодні ввечері полтавці вийшли під стіни облдержадміністрації, щоб показати всій країні «Україна – єдина». Упродовж 16 років 22 січня патріоти нашої Батьківщини беруться за руки та утворюють «Живий ланцюг єдності» на честь Дня Соборності України. Про особливості відзначення Акту злуки цього року – у нашому наступному сюжеті.

23 січня 2015, 17:48

Полтавські аграрії хочуть, щоб їх почули народні депутати України

Полтавські аграрії хочуть, щоб їх почули народні депутати України. Сьогодні відбулося розширене засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, на яке запросили і народних обранців Олега Кулініча та Тараса Кутового. Останні мали вислухати трудівників аграрного сектору, після цього повинна була відбутися парламентські слухання та внесення змін до податкового кодексу. Але запрошені на засідання не прибули. Більше про це – у наступному сюжеті. 

23 січня 2015, 17:50

Свої підсумки підбили в обласному УМВС

Свої підсумки підбили в обласному управлінні Міністерства внутрішніх справ. Тут обговорили питання протидії наркозлочинності. Так за минулий рік оголошено про підозру більше ніж півтисячі особам. Левову частку цієї цифри складають ті, хто має причетність до наркозлочинів. Іншими словами, говорять в міліції, 2014-го року приблизно на 100 наркозбувачів в регіоні стало менше.

23 січня 2015, 17:53

Ставлення до ув'язнених стало лояльнішим

Ставлення до ув'язнених стало лояльнішим. Зміни, що йому сприяють, відбулися у законодавстві перед Новим роком. Про них говорили на брифінгу начальника державної пенітенціарної служби України у Полтавській області. А ще підбили підсумки роботи за 2014 рік. 

23 січня 2015, 17:56

Приміські поїзди – під загрозою скорочення

Приміські поїзди – під загрозою скорочення. Ширяться чутки, що деякі рейси можуть відмінити. Через їх збитковість – додають в «Укрзалізниці». У проблемі розбиралася Олена Ляшенко. 

23 січня 2015, 17:57

Прокуратура затримала двох лікарів-хабарників

19 січня працівники прокуратури спільно зі співробітниками Служби безпеки України та органів внутрішніх справ області задокументували факти отримання хабара лікарями двох медичних закладів міста – Полтавської центральної районної лікарні та 4-ї міської. Медики вимагали хабар за продовження 3-ї групи інвалідності двом особам. На сайті прокуратури повідомляється, що лікар районної лікарні, яка працювала головою лікувально-консультативної комісії, вимагала та отримала 5 тисяч гривень, а лікар міської лікарні, який обіймав посаду завідуючого хірургічним відділенням, – 4 тисячі 600 гривень.

23 січня 2015, 18:00

Cесія в академії завадила Полтавському міському голові Олександрові Мамаю з'явитися сьогодні до суду

У Полтаві триває епопея з притягненням до адміністративної відповідальності мера міста Олександра Мамая. Сьогодні відбулося чергове засідання Октябрського районного суду. Проте розглянути справу учасникам процесу знову не вдалося. До суду не з'явився ані сам Полтавський міський голова, ані його представник.

23 січня 2015, 18:03