Архів новин за 22.01.2015

У Музеї Полтавської битви згадували постать Івана Павловського

«Невтомний трудівник і ретельний дослідник полтавського минулого». Під такою назвою пройшло зібрання провідних краєзнавців Полтавщини, присвячене 164-й річниці від Дня народження Івана Павловського. Той, хто з великим завзяттям колись досліджував історію нашого краю, нині сам став об'єктом дослідження не одного десятка науковців.

22 січня 2015, 17:28

До Дня Соборності Держархів влаштував виставку

Традиційно до Дня Соборності Держархів Полтавщини організовує тематичну виставку, присвячену цьому історичному періоду. Для експозиції відібрали знакові документи.

22 січня 2015, 17:30

Сьогодні в Україні відзначають день Соборності

Сьогодні в Україні відзначають день Соборності. 22 січня 1919 відбулося проголошення Акту злуки Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою. У Полтаві традиційно цей день зустрічають низкою заходів. Один із них – покладання квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку.

22 січня 2015, 17:32

На Полтавщині внаслідок ДТП загинуло дві людини

На Полтавщині внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинуло дві людини. Трагедія сталася на автодорозі Велика Багачка – Красногорівка у селі Дзюбівщина Великобагачанського району.

22 січня 2015, 17:34

Через ожеледицю полтавці отримують забої, вивихи та перемоги

Полтавців з переломами рук і ніг, травмами голови, грудної клітки та  іншими ушкодженнями сьогодні із самого ранку приймали у міському травмпункті. Причина цьому – ожеледиця. Із лікарями та постраждалими спілкувалися наші журналісти.

22 січня 2015, 17:44

Полтава отримала шанс на оновлення у вигляді відкритої платформи

Долучитися до співпраці запрошують експерти принципово нового проекту. Вперше в Україні саме в нашому місті відсьогодні розпочала працювати Відкрита громадська платформа «Нова Полтава». Мета проекту – побудова принципово нового міста. Для цього кожен бажаючий може завітати до відкритого офісу і запропонувати свою ідею вдосконалення Полтави.

22 січня 2015, 17:46

Полтавський нардеп Сергій Каплін став повноважним представником профспілок у Верховній Раді

Полтавський народний депутат Сергій Каплін став повноважним представником профспілок у Верховній Раді України. Відтепер він захищатиме інтереси 18 профоб'єднань та їх членів. Які зміни чекають на всю Україну і Полтавщину – у наступному сюжеті.

22 січня 2015, 17:48

У Кременчуці голова ОДА В.Головко зустрівся з керівним апаратом міста

Напередодні голова обласної державної адміністрації Валерій Головко з робочою поїздкою відвідав Кременчук. Під час неї очільник області зустрівся з керівниками підприємств, установ та організацій міста. Останні розповіли про свої проблеми, більшість яких пов'язана із ситуацією в країні, втратою ринків збуту продукції та необхідністю пошуку нових. 

22 січня 2015, 17:50

У 1 МКЛ з'явився ліфт для транспортування тяжкохворих

Від самого початку у приміщенні першої міської клінічної лікарні не було ліфта чи платформи для транспортування хворих на 2-й поверх. Пацієнтів на носилках піднімали сходами санітари. Так було упродовж кількох десятиліть, проте нині у медперсоналу – свято: в лікарні нарешті встановили сучасний ліфт швейцарського виробництва, в якому хворих можна перевозити у лежачому положенні.

22 січня 2015, 17:51