Архів новин за 21.01.2015

Сьогодні – день, коли у світі обіймаються найбільше

Сьогодні, 21 січня, – Міжнародний день обіймів, свято, яке у країнах Західної Європи започаткувала студентська молодь. Цього дня навіть проводяться флеш-моби: люди виходять на вулицю із плакати «Обійму безкоштовно». А психологи кажуть: для нормального життя на день потрібно... як мінімум 8 обіймів.  

21 січня 2015, 17:46

Європейська «Ода до радості» ожила на полотні

Європейська «Ода до радості» ожила на полотні. Під такою назвою презентувала свої картини Руслана Анічіна. Експозицію представили у рамках галерейного проекту АРТ-Місія, що стартував у грудні минулого року. Про розширення кордонів полтавських художників – наш наступний сюжет.

21 січня 2015, 17:48

На Полтавщині більше 600 дітей проживає в сім'ях, де батьки ухиляються від виконання своїх обов'язків

На Полтавщині більше 600 дітей проживає в сім'ях, де батьки ухиляються від виконання своїх обов'язків. Судами прийнято понад 110 рішень про позбавлення батьківських прав 130 батьків відносно 164 дітей. Про ці та інші підсумки роботи відповідних служб говорили на засіданні Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації.

21 січня 2015, 17:50

Продовжили обговорення тарифів на КП «Полтававодоканал»

Продовжили обговорення тарифів на комунальному підприємстві «Полтававодоканал». З-поміж іншого членів комісії та громадськість хвилювали фактори, які впливають на вартість послуг. На їхні питання відповідав генеральний директор останнього Олег Кретович. Через недосконале державне тарифоутворення, зазначив очільник підприємства, «Полтававодоканал» довгий час надавав послуги з водопостачання та водовідведення за збитковими тарифами. Вони мали змогу відшкодувати лише 40-60% витрат підприємства. Це призвело до дефіциту обігових коштів.

21 січня 2015, 17:51

Громадськість Полтави порушила питання обгрунтованості нині діючих тарифів на комунальні послуги

Громадськість Полтави порушила питання обгрунтованості нині діючих тарифів на комунальні послуги. На сесії обласної ради 19 грудня депутати вирішили створити тимчасову контрольну комісію з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності. Остання зокрема мала розглянути процедуру формування тарифів та доцільність їхнього підвищення. Із цією метою члени комісії та громадськість сьогодні побували на двох комунальних підприємствах «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал». 

21 січня 2015, 17:53

З Донбасу сьогодні повернулися зведені загони правоохоронців і спецпризначенців батальйону «Полтава»

З Донбасу сьогодні повернулися зведені загони правоохоронців і спецпризначенців батальйону «Полтава». Бійців рідна земля зустріла міцними обіймами і гарячим чаєм з випічкою. На Сході міліціонери пробули рівно місяць.

21 січня 2015, 17:56

Рятувальники Полтавщини завантажили близько 11 тонн гуманітарної допомоги

Вчора вночі рятувальники Полтавщини завантажили близько 11 тонн гуманітарної допомоги, яку найближчим часом доставлять мешканцям Донбасу. Як і в попередні 10 разів, розповідають надзвичайники, вони доставляють продукти харчування довготривалого терміну зберігання: крупи, макаронні вироби, цукор, борошно, м’ясні та рибні консерви, чай, каву. Не дивлячись на складний час, значний внесок у збір гуманітарки зробили аграрії та підприємці області.

21 січня 2015, 17:58

У Кременчуці губернатор Полтавщини дав прес-конференцію

Під час перебування у Кременчуці голова облдержадміністрації Валерій Головко зустрівся і з керівниками місцевих підприємств, щоб обговорити стан соціально-економічного розвитку індустріального центру Полтавщини. Завершився робочий візит прес-конференцією. «Я хочу, щоб Міноборони робило замовлення виключно вітчизняним підприємствам, одним із яких є «АвтоКрАЗ» – зауважив губернатор.

21 січня 2015, 18:01

Приїзд до Кременчука став першим офіційним робочим візитом Валерія Головка на посаді губернатора

Індустріальний центр Полтавщини – Кременчук – в рамках робочого візиту відвідав голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко. Він побував на Крюківському вагонобудівному заводі, підприємствах «АвтоКрАЗ» та «Кременчук м'ясо», а також поклав квіти до пам'ятника колишньому меру Кременчука Олегу Бабаєву. А ще – відвідав волонтерку у госпіталі та зустрівся з директорами підприємств. Разом з керівником області побували на всіх цих об'єктах і наші кореспонденти.

21 січня 2015, 18:02