Архів новин за 20.01.2015

У вихованців школи-інтернату №2 імені Надії Крупської – теж свято

У вихованців школи-інтернату №2 імені Надії Крупської – теж свято. Їх з Водохрещем вітав Фонд захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. Співраця цих двох структур триває вже не одне десятиліття, відтак і спільні заходи вже стали доброю традицією.

20 січня 2015, 17:18

У юних десантників Полтави з'явилося нове приміщення для тренувань

У юних десантників Полтави з'явилося нове приміщення для тренувань. Уже місяць вони займаються на території 23 профтехучилища. І кабінети кращі, кажуть, і добиратися зручно. А ще десантники – співініціатори появи реабілітаційного центру для учасників АТО, який уже незабаром з'явиться у Полтаві.

20 січня 2015, 17:20

Тривають судові засідання щодо поновлення на роботі працівників МШЕД

Сьогодні мало відбутися чергове судове засідання за участю співробітників Полтавської міської шляхово-експлуатаційної дільниці. Працівники шукають правди у служителів Феміди щодо свого незаконного звільнення. Проте розгляд цієї справи перенесли на 2 лютого.

20 січня 2015, 17:22

З Полтави на Донецьк, Луганськ та Крим більше не їздять поїзди

На Крим, Луганськ та Донецьк із Полтави потягом уже не доїдеш. Якщо у східні області – через небезпеку потрапити під обстріл, то в Автономну республіку залізничні перевезення з України припинила Росія. Більше розповість Олена Ляшенко. 

20 січня 2015, 17:23

Події, які відбуваються на Сході країни, внесли зміни до діяльності спеціалістів чи не всіх професій

Події, які відбуваються на Сході країни, внесли зміни до діяльності спеціалістів чи не всіх професій. Не виключенням стала і робота журналіста. Засоби масової інформації мають великий вплив на формування світогляду громадян України. Тож, як правильно подати інформацію у складних умовах, обговорювали представники полтавських ЗМІ за «круглим столом».

20 січня 2015, 17:25

Сьогодні в Україні стартувала четверта хвиля мобілізації

Сьогодні в Україні стартувала четверта хвиля мобілізації. Поповнення війська пройде в три етапи і триватиме з січня по серпень. Перший етап вже розпочався і займе 90 днів. Другий – орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з червня і також продовжиться упродовж 60 днів. Про особливості мобілізації на Полтавщині – наш наступний сюжет.

20 січня 2015, 17:27

Більше двохсот правоохоронців сьогодні вирушили у зону проведення АТО

Черговий загін правоохоронців Полтавщини вирушив у зону проведення антитерористичної операції. Більше двох сотень міліціонерів протягом 30 діб охоронятимуть порядок на блокпостах в Донецькій та Луганській областях. Від управління УМВС України в Полтавській області проводжали захисників і наші кореспонденти.

20 січня 2015, 17:29