Архів новин за 19.01.2015

З 1 січня в Україні запроваджено ряд важливих податкових змін

З 1 січня в Україні запроваджено ряд важливих податкових змін. Зокрема встановлено мінімальні пороги оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Також нововведення стосуються і водіїв, які володіють автівками з об’ємом циліндрів двигуна понад 3000 кубічних сантиметрів. 

19 січня 2015, 16:36

Як викидати менше – потроху задумуються українки

Як викидати менше – потроху задумуються українки. Тим часом європейки уже років 30 впевнено сортують непотріб по різних баках. Годі нарікати на чиновників та чекати сміттєпереробного заводу, кажуть полтавські екологи, треба починати із себе і зменшувати об'єми смітників. Олена Ляшенко – далі.

19 січня 2015, 16:38

У Полтаві презентували літературний альманах зіньківських поетів «Дивокрай»

У Полтаві презентували літературний альманах зіньківських поетів «Дивокрай». До нашого міста автори привезли 20 його примірників. Усі кошти від продажу останніх, запевняють, підуть на допомогу українським військовим.

19 січня 2015, 16:39

Бійці батальйону «Полтава» тренувалися надавати першу медичну допомогу в екстремальних умовах

Бійці батальйону спеціального призначення «Полтава» тренувалися надавати першу медичну допомогу в екстремальних умовах: під час бойових дій та надзвичайних ситуацій. Своїми знаннями та досвідом з ними ділилися досвідчені лікарі.

19 січня 2015, 16:41

Святили сьогодні воду і на заводі продтоварів «Світанок»

Вже сьогодні мешканці міста можуть замовляти освячену воду «Полтавська Джерельна» та придбати її на прилавках магазинів. Відповідний релігійний обряд рано-вранці провели на Полтавському заводі продтоварів «Світанок». Вже дев'ятий рік поспіль цього дня на підприємстві влаштовують освячення води.

19 січня 2015, 16:42

На першому водозаборі «Полтававодоканалу» святили воду

У Полтаві воду освячували і на першому водозаборі «Полтававодоканалу». Віруючі, які зібралися на території підприємства, розповідають: така вода зберігається протягом року і не псується.

19 січня 2015, 16:47

Православні та греко-католики сьогодні відзначають Хрещення Господнє

Православні та греко-католики сьогодні відзначають Хрещення Господнє. За традицією, в цей день зранку віряни ходять до церкви святити воду та занурюються у відкриті водойми. Полтавці не стали виключенням і активно долучилися до відзначення Водохреща. Найбільш масові заходи пройшли на першому міському пляжі на березі Ворскли.

19 січня 2015, 16:49

Цього року у Полтаві з'явиться пам'ятний знак на вшанування подій та учасників Революції Гідності

Цього року у Полтаві з'явиться пам'ятний знак на вшанування подій та учасників Революції Гідності. На сьогоднішній день у місті триває конкурс на кращу ескіз-ідею майбутнього монументу. Минулого року члени журі та громадськість визначилися з місцем його розташування, нині – чекають на пропозиції щодо образу та зовнішнього вигляду пам'ятника. Більше про умови цього етапу конкурсу знають наші кореспонденти.

19 січня 2015, 16:50

В області розпочалась підготовка до проведення четвертої хвилі мобілізації

На нараді у Полтавській облдержадміністрації обговорили початок нової, четвертої хвилі мобілізації. Під час попередніх трьох на Полтавщині призвали до лав армії майже 4 600 військовозобов’язаних і мобілізували 193 одиниці техніки. Нині доводиться вирішувати низку суміжних проблем: розшукувати військовозобов’язаних, які ухиляються від виконання свого обов'язку, та забезпечувати надходження техніки, яку керівники деяких підприємств відмовляють надавати Збройним силам для потреб армії.

19 січня 2015, 16:51