Архів новин за 16.01.2015

Картини мандрівника Леоніда Колеснікова знову виставляються у Полтаві

Картини мандрівника, еколога за професією та художника за станом душі Леоніда Колеснікова знову виставляються у Полтаві. На третьому поверсі обласної бібліотеки імені Івана Котляревського – чергова виставка його робіт. Картини, які з'явилися в результаті літньої подорожі Німеччиною. 

16 січня 2015, 16:30

Правоохоронці затримали вбивцю, який втік із психіатричної лікарні

Правоохоронці затримали вбивцю, який втік із психіатричної лікарні. Знайти останнього вдалося у Харківській області. Тут, за словами втікача, він опинився випадково, адже із Полтави прагнув потрапити до рідного Маріуполя Донецької області. 

16 січня 2015, 16:32

Рятувальні служби готові до посиленої роботи на Водохреще

19 січня увесь православний світ відзначатиме Водохреще. До цього свята вже на сто відсотків готові рятувальні служби. У понеділок вони в посиленому режимі чергуватимуть у місцях проведення масових заходів, пов'язаних із пірнанням в ополонки. 

16 січня 2015, 16:33

«Полтававодоканал» ремонтує один з найбільших колекторів

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» продовжує ремонтувати каналізаційні колектори у місті. Нині аварійно-відновлювальні роботи тривають по вулиці Ковпака. Там розташований один із найбільших колекторів Полтави.

16 січня 2015, 16:34

Попри рішення суду ВІЛ-позитивній матері не повертають її дворічну дитину

Пів року полтавка, мати дворічного сина, не бачила свою дитину. Хлопчика, говорить, колишній чоловік забрав насильно через ВІЛ-позитивний статус жінки. При цьому представників органу опіки та виконавчої служби не було, а міліцію викликали звичайні перехожі. Правоохоронцям показали рішення апеляційного суду, тож ніяких перешкод під час відібрання вони не чинили. Пів року справа розглядалася у судах, та зрештою правосуддя стало на сторону матері, але сина їй так і не повернули. З подробицями - наші кореспонденти.

16 січня 2015, 16:36

Учасники АТО не можуть отримати обіцяні 10 соток землі

Учасники АТО не можуть отримати обіцяні 10 соток землі. Ця тема уже піднімалася у нашому проекті «Місто. Розслідування». Ті, хто вже побував на Сході країни, разом з сім'ями та активістами Полтави прийшли до головного архітектора міста, аби обговорити проблему видачі земельних ділянок особливій категорії населення. Що з цього вийшло – дивіться у нашому наступному сюжеті.

16 січня 2015, 16:38

У Полтаві прощалися з героєм

У Полтаві прощалися з героєм. Олександр Мочалов був бійцем добровольчого батальйону «Донбас». Він зник безвісти у Іловайському котлі, а родина досі не знала, що з хлопцем. Тільки днями одне зі знайдених на місці подій тіл ідентифікували методом ДНК-експертизи. І рідні дізналися: Олександр загинув, коли намагався вивести побратимів із іловайського пекла.

16 січня 2015, 16:40

Сьогодні на сесії обласної ради депутати прийняли бюджет на 2015 рік

Сьогодні на пленарному засіданні двадцять шостої позачергової сесії обласної ради шостого скликання депутати прийняли головний фінансовий документ Полтавщини – обласний бюджет. Доходи бюджету на 2015 рік визначено у сумі 3 млрд. 679 млн. грн, у тому числі трансфери від органів державного управління складають 2 млрд. 992 млн. грн. У порівнянні з 2014-м видатки збільшилися на 11%.

16 січня 2015, 16:42