Архів новин за 15.01.2015

Як жити без депресії та з творчими планами – знає один полтавський майстер по металу

Як жити без депресії та з творчими планами – знає один полтавський майстер по металу. Потомственний коваль Анатолій Фіктянов поділився секретами на виставці власних робіт. Вона так і називається – «Секрети коваля». 

15 січня 2015, 16:59

Рятувальники попередили рибалок про небезпеку тонкої криги

Полтавські рятувальники спільно зі співробітниками Водолазно-рятувальної станції провели серед любителів зимової риболовлі профілактичний рейд – роздавали інформаційні листівки із правилами поведінки на льоду. Попереджають: відносно теплий січень зробив кригу на річках та ставках міста підступною та небезпечною. 

15 січня 2015, 17:01

20 тисяч пенсіонерів області змушені ділитися своїм доходом з державою

На сьогодні середня пенсія в області складає майже півтори тисячі гривень у цивільних, а у військових – майже дві з половиною тисячі. Минулого року щомісяця на виплату пенсій спрямовувалося 716 мільйонів гривень, але в 2015 ця цифра зросте більш ніж на 50 мільйонів. Це спричинено індексаційними виплатами та збільшенням кількості переселенців пенсійного віку, які нині перебувають в області.

15 січня 2015, 17:04

Пенсіонери ДАІ боряться з хабарництвом у структурі

Пенсіонери Державтоінспекції висловлюють своє невдоволення ситуацією, що склалася навколо нинішнього керівника ДАІ у Полтавській області Петра Блажівського. Його, нагадаємо, напередодні Нового року затримала Служба безпеки за підозрою у вимаганні та одержанні хабара. Про що ж говорили старожили ДАІ – у нашому наступному сюжеті.

15 січня 2015, 17:10

Із зони АТО напередодні ввечері повернулися співробітники Державтоінспекції

Із зони АТО напередодні ввечері повернулися співробітники Державтоінспекції. Інспектори ДАІ з усієї Полтавщини виконували там свій службовий обов'язок – патрулювали дороги. Така ротація відбувається не вперше, але щоразу повернення хлопців супроводжується міцними чоловічими обіймами колег та сльозами радості рідних людей.

15 січня 2015, 17:12

У Полтаві старі тролейбуси обдирають буквально до скелету і роблять з них нові

Оскільки коштів на придбання нових тролейбусів для комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» немає, ремонтують старі. Останні обдирають до каркасу у прямому значенні слова, замінюють усе: від електрообладнання до обшивки. Після такого оновлення електротранспорт виглядає, ніби щойно з заводу. Як усе відбувається – бачили наші кореспонденти. Разом з міським головою Олександром Мамаєм вони побували у тролейбусному парку.

15 січня 2015, 17:13

Полтавщина – «лідер» серед областей України по зареєстрованим квартирним крадіжкам

Полтавщина – «лідер» серед областей України по зареєстрованим квартирним крадіжкам. З такою заявою сьогодні виступили праоохоронці на прес-конференції, присвяченій стану профілактики та розкриття квартирних крадіжок. Як, враховуючи результати минулого року, планують зробити 2015 кращим, – дивіться далі.

15 січня 2015, 17:29