Архів новин за 14.01.2015

Цього року зросте ціна на тютюнові вироби

У зв’язку із внесенням змін до Податкового Кодексу, зокрема в частині оподаткування акцизним податком, цього року зросте ціна на тютюнові вироби. Крім того, з 1 липня пиво в Україні буде вважатися алкогольним напоєм. Про ці та інші нововведення дивіться у наступному сюжеті.

14 січня 2015, 17:22

До Обласного молодіжного центру завітав інтернаціональний колектив

До Обласного молодіжного центру завітав інтернаціональний колектив. Танц-клуб вирішив привітати зі Старим Новим роком своїх давніх друзів та партнерів. Що співали та чого бажали щедрувальники – дивіться у наступному сюжеті.

14 січня 2015, 17:24

В музеї В.Короленка сьогодні вшановували свято Василя

Пошановували Василя сьогодні і в Полтавському літературно-меморіальному музеї імені Володимира Короленка. У теплій, затишній атмосфері розповідали про історію походження свята.

14 січня 2015, 17:25

Одне з центральних свят в українському зимовому циклі – День Василя

Одне з центральних свят в українському зимовому циклі – День Василя. Його відзначають 14 січня. Про традиції святкування Нового року за старим стилем цього дня говорили у загальноосвітній школі №5. 

14 січня 2015, 17:27

У Художньому салоні відкрилася виставка полтавця Валерія Боняківського, який загинув на Донеччині

У Художньому салоні відкрилася виставка полтавця Валерія Боняківського, який загинув на Донеччині 16-го жовтня минулого року. Валерій був бійцем добровольчого батальйону «Дніпро-1», у минулому він – військовий. Останніми роками захоплювався малюванням, брав участь у різних мистецьких заходах. Нині рідним і друзям про Валерія нагадують картини. Чоловік мав багато творчих задумів, але здійснитися їм завадила неоголошена війна на Сході.

14 січня 2015, 17:28

У Полтаві затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві однієї людини та замаху на життя іншої

У Полтаві затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві однієї людини та замаху на життя іншої. 10 січня невідомий на зупинці Великотирнівській наніс кілька ножових поранень двом полтавцям. Один із них від отриманих ушкоджень загинув на місці.

14 січня 2015, 17:36

Рятувальники доставили гуманітарку для переселенців, які проживають в Кременчуці та Комсомольську

Рятувальники доставили гуманітарку для переселенців, які проживають в Кременчуці та Комсомольську. Допомога надійшла до Полтави з країн ООН, а її розподілом тут займалася благодійна організація «Світло надії», яка і співпрацює з переселенцями.

14 січня 2015, 17:38

16 cічня відбудеться двадцять шоста позачергова сесія обласної ради шостого скликання

16 cічня відбудеться двадцять шоста позачергова сесія обласної ради шостого скликання. Головні питання, які винесуть на розгляд депутатів, сьогодні обговорили на спільному засіданні постійних комісій. З-поміж них – про обласний бюджет на 2015 рік, який викликає безліч запитань як у самих депутатів, так і в керівників районів області.

14 січня 2015, 17:39

У Полтаві понад три роки жінка-інвалід проживає без газу, світла, води і даху над головою

У Полтаві понад три роки жінка-інвалід проживає без газу, світла, води і даху над головою. Пожежа, яка трапилася ще 2011 року у сусідів, зруйнувала покрівлю 4-го будинку на провулку Заїжджому. Відтоді полтавка прохає допомоги бодай у когось та продовжує жити майже під відкритим небом.

14 січня 2015, 17:40