Архів новин за 12.01.2015

У Полтаві запалила вогні Різдвяна архієрейська ялинка

У Полтаві запалила вогні Різдвяна архієрейська ялинка. Таке свято влаштовують уже три роки поспіль. Маленьких християн привітали із Різдвом та Новим роком казкові герої. Співалися колядки, були рухливі ігри та подарунки.

12 січня 2015, 16:53

Вже традиційний різдвяний концерт пройшов у ПД «Листопад»

Вже традиційний різдвяний концерт пройшов днями у палаці дозвілля «Листопад». Серед учасників програми – хорові колективи, камерні ансамблі та солісти Полтави. Усі 1200 місць глядацької зали були зайняті. Разом із полтавцями дивилися концерт і наші кореспонденти.

12 січня 2015, 16:54

У перші дні січня в далекому 1955-му розпочалася історія ФК «Ворскла»

У перші дні січня в далекому 1955-му розпочалася історія футбольної команди «Ворскла». Спочатку вона називалась «Колгоспник», потім - «Будівельник», «Колос», і лише на початку 80-х одержала нову назву, за якою знана і нині. З 60-річним ювілеєм колектив «Ворскли» та колишніх гравців, які складали її основу в різні роки, вітали уболівальники, серед яких – представники влади та полтавці, які пам'ятають, як все починалось.  

12 січня 2015, 16:56

Цього року полтавці на новорічні свята потратилися менше, аніж торік

Цього року полтавці на новорічні свята потратилися менше, аніж торік. Причини – різні, в першу чергу – економічні та психологічні. Разом із полтавцями підсумки святкових витрат підбивала Крістіна Брігіда.

12 січня 2015, 16:57

Рекомендація ДАІ: при незначних ДТП використовуйте Європротокол

Державтоінспекція рекомендує в разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди з незначними наслідками використовувати Європротокол. Про перелік обставин, за наявністю яких водії, які стали учасниками ДТП, можуть скористатися Європротоколом, дивіться у наступному сюжеті.

12 січня 2015, 16:58

Вони змушені тренуватися, щоб вижити

Вони змушені тренуватися, щоб вижити. Бійці батальйону «Полтава» регулярно відвідують навчальний полігон, тут відточують навики стрільби та засвоюють нехитрі правила, які дозволять їм не підстрелити своїх. От і сьогодні на спеціальному полігоні у Вакуленцях лунали постріли. Як усе було - бачили наші кореспонденти.

12 січня 2015, 17:05