Архів новин за 7.09.2013

У Галереї мистецтв відкрилася персональна виставка 9-річної полтавки

Юна вихованка студії образотворчого мистецтва "Соняшник" Софія Юхно малює з 5 років, а навчає її цьому мама. На першій персональній виставці дівчинки представлені роботи різних періодів, а оцінити акварельне мистецтво запросили одноліток дівчинки. Що з цього вийшло - дивіться далі.

7 вересня 2013, 10:39

Понад тринадцять тисяч пачок тютюнових виробів на шляху до Полтави везли контрабандою

Завдяки злагодженій роботі працівників оперативного управління Головного управління Міндоходів у Полтавській області злочинців вдалося викрити.

7 вересня 2013, 10:41

Медики нагадують про небезпеку вошей та корости

Такі діагнози нині найчастіше ставлять пацієнтам обласного шкірно-венерологічного диспансеру. Група ризику - і діти, і дорослі. Які саме ознаки цих хвороб та як їх лікувати - знає Юлія Іващенко.

7 вересня 2013, 10:43

В дощову погоду стилісти та мами радять носити гумові чобітки

Після спекотного та сухого літа настала волога та прохолодна осінь. За останні тижні полтавці вже відчули календарні зміни, встигли змінити одяг. Аби не підхопити застуду через мокрі ноги, дехто у дощову погоду взуває гумові чобітки. Мода на них повернулася кілька рокув тому, і нині це взуття можна побачити не тільки на дітях, а й на дорослих. Представники світу краси запевняють, що гумові чобітки мають досить стильний вигляд, а ось медики попереджають про шкоду від такого взуття. З чим і на скільки часу краще їх взувати - у матеріалі наших кореспондентів.

7 вересня 2013, 10:45

У Полтавському міському центрі позашкільної освіти пройшов День відкритих дверей

Нині гуртки, які працюють у приміщенні центру на вулиці Головка та при школах міста, відвідують понад 1800 школярів. Тут діти навчаються не лише хореографії, живопису та співу, а й інформатиці, фотомистецтву, вільній боротьбі, усього і не перерахувати. Разом із гостями центру побували у творчих майстернях і наші кореспонденти.

7 вересня 2013, 10:47

В області надають перевагу сімейним формам виховання

Сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, намагаються влаштувати не в інтернати, а у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Тут панує атмосфера справжньої родини, є мама і тато, братики і сестрички. П'ятьом, позбавленим батьківського піклування, неповнолітнім батьківську любов подарували Олена і Станіслав Павлики із села Піски Лубенського району. Новостворений дитячий будинок сімейного типу днями відвідав голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко.

7 вересня 2013, 10:49