Архів новин за 6.09.2013

Ворскламанія 95

6 вересня 2013, 07:21

В літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського відкрилася Всеукраїнська виставка художників

Участь у ній взяли митці з усієї України. На розсуд полтавської публіки вони запропонували роботи у різних техніках та стилях. Утім усі мистецькі зразки об'єднало ім'я великого автора Енеїди, адже виставку присвятили 110-ій річниці відкриття пам'ятника Котляревському у Полтаві.

6 вересня 2013, 17:01

"Крок до успіху" зробили учасники однойменного фестивалю в обласній бібліотеці для юнацтва

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся традиційний фестиваль читацьких талантів "Крок до успіху". Третій за ліком, він повністю перевершив очікування організаторів. Адже його учасники вражали присутніх талантами у музичному, хореографічному і навіть цирковому мистецтві.

6 вересня 2013, 17:08

Підприємці подарували полтавським школярам одяг, взуття, спортивну форму та солодощі

Цього тижня представники Ради підприємців міста вітали учнів із початком навчального року та зі своїм професійним святом. Організація, яка існує 15 років, продовжує традицію підтримки дітей. Що цьогоріч подарували полтавським школярам і кому саме - у сюжеті Інни Безуглої.

6 вересня 2013, 17:12

В українських школах закінчився перший навчальний тиждень

Незважаючи на небачені економічні труднощі, освітня сфера - предмет особливої уваги команди Президента і Уряду. Діє кілька масштабних програм у цьому сегменті: «Відкритий світ», «Шкільний автобус». 2013-й оголошено роком дитячої творчості. Кількість дошкільних дитячих установ збільшилася до 889. Планується облаштувати всі школи сучасним комп'ютерним обладнанням. У 54 школах вчителі та учні працюють на уроках з планшетами і ноутбуками. До кінця року ще 2000 шкіл отримають таку можливість. І найголовніше: в Україні продовжується будівництво нових середніх шкіл. До 1 вересня відкрито 12 середніх шкіл. В одній з них побували наші кореспонденти.

6 вересня 2013, 17:15

Близько двох тижнів водії мікрорайону Браїлки не можуть комфортно проїхати вулицею Гожулянською

Біля входу до дитячого садка №63 асфальтове покриття автодороги перетворилося на грунтовку. Мешканці розповідають: під час останнього дощу тут навіть застряг автомобіль.

6 вересня 2013, 17:17

До осінньо-зимового періоду в області готуються краще, ніж минулого року

Наскільки готовий житлово-комунальний фонд Полтавської області до осінньо-зимового періоду, говорили під час спільного засідання одразу двох профільних комісій: обласної та міської. Згадали учасники зібрання і про підвищення тарифів у Полтаві, і ситуацію з відключенням котелень та відсутність гарячої води у деяких будинках. Як оцінюють готовність до зими представники влади та на яких проблемах загострюють увагу керівники комунальних підприємств - у нашому наступному сюжеті.

6 вересня 2013, 17:19

До початку жовтня комунальні підприємства мають завершити підготовку до зими

Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період - тема наради, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко. Про хід виконання робіт звітували представники водоканалів області. У 15% полтавців досі немає гарячої води, наголошували під час зустрічі, і прогнози невтішні. Воду, скоріш за все, мешканці отримають з початком опалювального сезону. Про цю та інші проблеми, а також шляхи їх вирішення - у нашому наступному сюжеті.

6 вересня 2013, 17:23