Архів новин за 30.09.2013

У православному світі 30 вересня вшановують пам'ять святих – Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

За переказами, у 137 році під час переслідування християн їх ув'язнили та відправили на суд через відмову зректися християнської віри. Чого мають вчитися сучасники, на думку священослужителів, у цих мучениць та про що їм моляться – нагадують наші кореспонденти.

30 вересня 2013, 16:49

Свій творчий доробок за останні півтора року презентував полтавський художник Валерій Войтюк

Основна лінія, якої дотримується митець у роботах, - зображення квітів та жіночого тіла. Цього разу експозицію картин автор продемонстрував у салоні «Художник».

30 вересня 2013, 16:50

Учнів Полтавської гімназії №31 сьогодні посвячували у читачі

Це почесне звання вони отримали в особливе свято - Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара влаштували захоплюючу мандрівку лабіринтами книгозбірні і навіть дозволили зазирнути у святая святих - книгосховище. Разом із учнями привітали бібліотекарів із професійним святом Крістіна БрігІда і Світозар Хохлов.

30 вересня 2013, 16:52

Понад 60 першачків третьої школи отримали сертифікати про присвоєння звання першокласника

Понад шістдесят першокласників Полтавської спеціалізованої школи №3 сьогодні отримали сертифікати, які свідчать про присвоєння звання першокласника. Ця традиція існує у навчальному закладі давно. Мета посвяти - допомогти дитині адаптуватися до школи, відчути себе частинкою великого колективу.

30 вересня 2013, 16:54

Влітку в області оздоровили 93 тисячі дітей

Під час оздоровчої кампанії 2013 року різними формами відпочинку і оздоровлення на Полтавщині охопили понад 93 тисячі дітей, а це - 76% від загальної кількості дітей шкільного віку. Загалом в області діяла мережа із 1002 профільних закладів різних типів та форм власності. Про це, зокрема, йшлося на виїздному засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку. Зустріч фахівців проходила на базі дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський».

30 вересня 2013, 16:56

93% пенсій на Полтавщині перераховано у бік збільшення

Нині в області налічується 467 тисяч пенсіонерів, загальний обсяг пенсійних виплат становить 670 мільйонів гривень. Згідно із соціальними ініціативами Президента Віктора Януковича, відбувається процес осучаснення розміру пенсій. 93% з них перераховано у бік збільшення. Про це та інше на прес-конференції розповів заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Коваль.

30 вересня 2013, 17:00

Під час навчального року час для відпочинку знаходять полтавські школярі

Цими вихідними 135 учнів загальноосвітньої школи №12 відвідали виставу циркової студії у місті Харкові. Безкоштовну екскурсію школярам організувала міська влада на чолі із мером Полтави Олександром Мамаєм. Своїми враженням діти поділилися і з нашою знімальною групою.

30 вересня 2013, 17:04