Архів новин за 3.09.2013

Майже 50 мешканців села Копили вже тиждень живуть без електроенергії

Мешканці села Копили з будинку 1Б по вулиці Стрєльнікова вже тиждень обходяться без таких благ цивілізації, як праски, телевізори, холодильники та інші побутові прилади. Люди вимушені так жити через поломку в електромережі. Чому ж відповідні структури не поспішають усувати аварію, розбиралися наші кореспонденти.

3 вересня 2013, 21:22

Аграрії Полтавщини даремно часу не витрачають

Сьогодні на робочій нараді в обласній державній адміністрації останні вирішували, як зробити так, щоб зерно та продукти його переробки вільно переміщувались Україною без проблем із доставкою. Крім того, говорили і про реалізацію закону про аквакультуру. Детальніше дивіться далі у випуску.

3 вересня 2013, 21:35

У Полтаві завершилися дні Львова

Із 30 серпня по 2 вересня у нашому місті західні гості запрошували відвідати свій обласний центр, пригощали полтавців кавою і шоколадом та демонстрували джаз-концерт й вуличну театралізовану виставу. Завершилася акція зустріччю міських голів Львова та Полтави.

3 вересня 2013, 21:41

З другого класу - вивчення інформатики, а з п'ятого - введення другої іноземної мови

Такі нові Державні стандарти очікують на школярів із початом навчального року 2013-2014. До цих нововведень школи полтавського регіону вже готові, зазначив під час прес-конференції директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Володимир Мирошниченко. Які ще зміни плануються у навчально-виховному процесі, знають наші кореспонденти.

3 вересня 2013, 21:47

Дорога до школи має бути безпечною, вважають у Полтавській Державтоінспекції

Тож, аби вкотре нагадати малечі правила дорожнього руху, співробітники останньої на початку нового навчального року подарували школярам міста спеціальну Азбуку. Чому навчатиме остання, дивіться в наступному сюжеті.

3 вересня 2013, 21:52

Вже не один рік вчені всього світу працюють над вирішенням проблеми вичерпності земних ресурсів

Свої останні напрацювання у цій сфері обговорювали й українські науковці. Під одним дахом Полтавського університету економіки і торгівлі цими днями їх зібрав третій Всеукраїнський семінар "Комбінаторна оптимізація та нечіткі множини".

3 вересня 2013, 21:58

Проекти молодих архітекторів та художників показали на виставці в ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відкрилася виставка дипломних проектів та магістерських робіт випускників архітектурного факультету. Останній за роки свого існування підготував більше двох тисяч фахівців у галузі архітектури та образотворчого мистецтва. Якими проектами потішили своїх викладачів цьогорічні випускники, бачили наші журналісти.

3 вересня 2013, 22:02