Архів новин за 27.09.2013

Діти на малюнках зобразили, як вони бачать якісний світ

224 малюнки від вихованців художніх та загальноосвітніх шкіл області стали учасниками регіонального конкурсу «Я хочу жити в якісному світі». Компетентне журі обрало 9 робіт юних митців, які представлятимуть область на всеукраїнському рівні. Яким зобразили якісний світ діти, бачили і наші кореспонденти.

27 вересня 2013, 16:30

ДАІ попереджає водіїв: у негоду слід бути обережнішими

У зв'язку з несприятливими погодними умовами, які останнім часом спостерігаються на території Полтавщини, Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням бути максимально уважними та обережними. Адже від дотримання елементарних правил, нагадують, залежиться безпека всіх учасників дорожнього руху.

27 вересня 2013, 16:32

У музеї Івана Котляревського з професійним святом вітали представників туристичної галузі

Полтавщина завжди рада зустрічати гостей, адже область вважається лідером у Центральній Україні з надання туристичних послуг. Всесвітній день туризму – чудова нагода ще раз згадати про це. У літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського кращих представників туристичного напрямку з нагоди свята відзначили грамотами.

27 вересня 2013, 16:33

Полтаву відвідав український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович

Запросив його один із місцевих бізнесменів, проте ім'я свого товариша Іван Антонович лишив у секреті. Поспілкуватись з відомим автором пощастило студентам Полтавського національного педагогічного університету та нашим кореспондентам.

27 вересня 2013, 16:35

Сьогодні християни відзначають Воздвиження Хреста Господнього

Сьогодні християни відзначають одне з найбільших релігійних свят - Воздвиження Животворящого Хреста Господнього. Цей день встановлено на згадку про віднайдення та воздвиження Хреста Господнього. Ця знаменна подія відбулася за імператора Костянтина Великого, який першим з римських імператорів припинив гоніння на християн.

27 вересня 2013, 16:38

В СНВК №86 «Лебідка» відкрили додаткову групу

58 полтавських малюків поповнили дитячий садок «Лебідка». У спеціалізованому навчально-виховному комплексі №86 відкрили додаткові групи для найменших полтавців – ясельного та молодшого віку. Червоні стрічки до новеньких щойно відремонтованих та обладнаних кімнат перерізав запрошений на свято Полтавський міський голова Олександр Мамай.

27 вересня 2013, 16:39

Вчителі – перші адвокати та порадники для сільського населення

У приміщенні Полтавської обласної ради відбулося засідання Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. З-поміж іншого, її учасники зосередили свою увагу на наданні юридичної допомоги у сільській місцевості, а також відзначили переможців огляду-конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи у навчальних закладах.

27 вересня 2013, 16:43