Архів новин за 24.09.2013

До чого може призвести зловживання алкоголем (життєвий приклад)

До редакції нашого телеканалу звернулися мешканці села Великий Тростянець, що у Полтавському районі. На початку вересня у будинку подружжя Ситників сталася пожежа. За словами дружини і її матері, причиною загорання став навмисний підпал будівлі її господарем. Чому ж насправді виникла пожежа, з'ясовували наші кореспонденти.

24 вересня 2013, 16:19

У ці дні зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної проходять в школах Полтави

Незважаючи на поважний вік та проблеми зі здоров'ям, визволителі відгукуються на запрошення. Прийшли сьогодні учасники подій 70-річної давнини і до 5-ї школи. Вже багато років у навчальному закладі існує традиція – влаштовувати до Дня міста виставку квіткових композицій.

24 вересня 2013, 16:24

Про те, якою Полтава була в роки війни, говорять десятки архівних документів

Старовинні світлини, які склали експозицію унікальної фотовиставки, у першу чергу мають побачити молоді люди, вважають ініціатори її проведення – міська організація Партії регіонів та «Молоді регіони» Полтави. Адже ці фотографії якнайкраще ілюструють ту Полтаву, яку бачили у 43-ому її визволителі. Побувала на фотовиставці і наша знімальна група.

24 вересня 2013, 16:44

В Україні продовжують знищувати скульптури Володимиру Леніну

Працівники міліції Полтавщини затримали групу молодих осіб, які обгрунтовано підозрюються у руйнуванні пам’ятника, розташованого у селі Петракіївка Хорольського району. Як до цього ставляться місцеві мешканці, дивіться у наступному сюжеті.

24 вересня 2013, 16:45

У вихованців д/с №6 з'явилася можливість більш якісно підготуватися до майбутнього навчання у школі

Промисловці цьому дитячому садку подарували оргтехніку. Це перший крок, розповідають гості, до відродження традиції шефства над навчальними закладами Полтавщини.

24 вересня 2013, 16:46

Наприкінці наступного року у Полтаві з'явиться нова автостанція

Розташовуватиметься вона неподалік Південного вокзалу. Вона, переконаний директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Віктор Шадчнєв, значно полегшить роботу другої автостанції та зменшить завантаженість вулиці Шевченка. Цьому та іншим транспортним питанням присвятили нараду в Полтавській облдержадміністрації.

24 вересня 2013, 16:47

Разом із Німеччиною та Росією Україна бере участь у проекті міжнародної партнерської організації «VIP-клуб»

З її допомогою вітчизняні підприємці планують вийти на міжнародний рівень, запозичити сучасні технології та виготовляти якісну продукцію на Батьківщині. Представники клубу не вперше влаштовують семінари для представників бізнесу, одна із таких зустрічей відбулася і в Полтаві. У ній взяли участь підприємці із Полтави, Києва, Дніпропетровська,Сум, Запоріжжя та німецькі партнери.

24 вересня 2013, 17:46