Архів новин за 23.09.2013

У Дендропарку презентували новий веломаршрут

Як запевняють ініціатори проекту, міська організація Партії регіонів, це дозволить приємно і корисно проводити дозвілля на свіжому повітрі.

23 вересня 2013, 16:56

У Полтаві вже вдруге пройшов парад «Полтава вишивана»

Торік у Полтаві започаткували традицію – відзначати День міста парадом вишиванок. Вже вдруге таке свято для полтавців організували виконавчий комітет міської ради та національний педагогічний університет імені Володимира Короленка. Цього разу у дійстві взяли участь понад 3 тисячі людей: учнівські, студентські і трудові колективи, пересічні полтавці, які вирішили приєднатися до учасників параду. Вбрані в українські народні костюми, люди пройшли від Білої Альтанки до Театральної площі, при цьому представники вишів несли вишивані рушники, найдовший з яких – 7 метрів.

23 вересня 2013, 16:57

Аби не йти до лікаря, дівчинка вирішили втекти від матері

Щоправда, одразу після зникнення вона пошкодувала про скоєне. Повернути доньку матері вдалося спільними зусиллями полтавських правоохоронців. Чи збирається дівчина й надалі тікати з дому перед візитом до лікарів, дивіться у наступному сюжеті.

23 вересня 2013, 17:00

На Полтавщині розширюють мережу дошкільних закладів

Менш ніж за 4 роки додатково відкрили 96 дошкільних установ. Нині в області 614 діючих дитсадків, які відвідує 46 тисяч малюків. Про це на прес-конференції розповів керівник апарату-заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко.

23 вересня 2013, 17:01

У Полтаві відзначили 70-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників

732 дні тривала окупація, жертви вимірювалися тисячами. Сьогодні Полтавська земля згадувала імена своїх захисників, а до меморіалів та пам'ятників громада міста поклала квіти та вінки.

23 вересня 2013, 17:05