Архів новин за 21.09.2013

В інституті післядипломної педагогічної освіти пройшла обласна інструктивно-методична нарада

Головна її мета – визначити завдання щодо організації роботи методичних служб на наступний навчальний рік.

21 вересня 2013, 13:11

У Полтаві визначили лауреатів премії імені Володимира Короленка

Остання присуджується за високі надбання, що утверджують національні і гуманістичні ідеали. Власне, такі, які пропагував у своїй творчості письменник. Хто став лауреатом премії цього року, знають наші кореспонденти.

21 вересня 2013, 13:13

Субота напередодні Дня міста у Полтаві – нагода вдало та вигідно скупитися

Ярмарок сільськогосподарської продукції від вітчизняного виробника з самого ранку зібрав на площі біля ринку «Київський» чимало народу. Продавці – пропонували, покупці – торгувалися, а наші журналісти все це знімали, щоб показати вам.

21 вересня 2013, 13:45

У Полтаві встановили пам'ятник-бюст генерала армії Миколи Ватутіна

Пам'ятник-бюст генерала армії Миколи Ватутіна відтепер прикрашатиме перехрестя вулиць Жовтневої та Ватутіна. Відкриття перенесеного монументу приурочили до 70-ої річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників. Разом з полтавською громадою, серед представників якої – і ветерани, що особисто знали Героя Радянського Союзу Ватутіна, захід відвідали й наші журналісти.

21 вересня 2013, 13:47

В Горбанівці сьогодні освятили храм Різдва Пресвятої Богородиці

Для здійснення цієї місії на Полтавщину прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

21 вересня 2013, 14:26

Полтавський фотохудожник Андрій Дзюба презентував виставку власних світлин

Митець напередодні Дня міста презентував колекцію власних світлин. На них рідне місто постає у найнесподіваніших образах.

21 вересня 2013, 14:41

У Полтаві капітально відремонтували травматологічне відділення 1 МКЛ

У рамках робочої поїздки на Полтавщину Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав низку соціальних об'єтів, серед яких - сучасний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, дитячо-юнацька спортивна школа №3, а саме - капітально оновлений басейн «Дельфін», та відремонтоване травматологічне відділення першої міської клінічної лікарні. Відділення працює, починаючи з 1960 року, відтоді тут проводили лише косметичні ремонти. 2013-й став доленосним - 1200 квадратних метрів, а саме таку площу воно займає, зазнали капітальної реконструкції. Полтава запам'яталася посадовцю як одне із небагатьох міст України, де дуже добре розвинена мережа позашкільних, профільних дитячих спортивних закладів та установ для людей з обмеженими можливостями.

21 вересня 2013, 14:55