Архів новин за 20.09.2013

Пам'ять про безсмертний подвиг ветеранів залишається на численних воєнних світлинах

Саме тому напередодні 70-річчя визволення Полтави від фашистських загарбників у Державному архіві Полтавської області відкрилася документальна виставка. Серед її експонатів – світлини воєнних років, тогочасні газети та видання про Велику Вітчизняну.

20 вересня 2013, 16:21

Полтаву з робочим візитом відвідав Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко

Про стан впровадження реформ та соціальних ініціатив Президента України на Полтавщині говорили сьогодні на засіданні відповідного комітету. Зібрання пройшло за участю Віце-прем'єр-міністра України Костянтина Грищенко. Деталі дивіться у наступному сюжеті.

20 вересня 2013, 16:26

На теренах регіону запрацюють «Майстерні історичної пам'яті»

Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України з нагоди 70-річчя визволення Полтавщини презентувала проект «Пам'ять єднає покоління». У його рамках на теренах регіону запрацюють чотири «Майстерні історичної пам'яті», де молоде покоління матиме змогу спілкуватися з ветеранами, дізнатися про всі лихоліття війни від безпосередніх очевидців тих подій.

20 вересня 2013, 16:35

Пам'ятні місця та монументи героям ВВв відвідала цього дня і громада Київського району міста

Живі свідки полум'яних літ поклали квіти на вшанування подвигу загиблих бойових товаришів. В пам'ять про них військові стріляли у повітря, а духовенство читало молебінь.

20 вересня 2013, 16:42

У Полтаві розпочалися покладання до Дня визволення міста

Напередодні Дня визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників городяни традиційно поклали квіти до пам’ятника визволителям Полтави на Алеї Героїв, що в Октябрському районі міста. Ще кілька років тому у покладанні брали участь десятки визволителів, нині ж вшанувати пам'ять бойових побратимів прийшли одиниці учасників Великої Вітчизняної. Більшість тих, хто залишився в живих, вже не в змозі залишати домівку через стан здоров'я.

20 вересня 2013, 16:44