Архів новин за 19.09.2013

У якому вигляді зустріла Полтава героїв-визволителів у вересні 43-ого, можуть дізнатися відвідувачі фотовиставки Євгена Аничина

У Галереї мистецтв колекціонер презентував увазі полтавців світлини, на яких зображено життя нашого міста, починаючи з 30-их і закінчуючи 50-ими роками. Знайомі та невідомі куточки Полтави на старих фотокартках бачили і наші кореспонденти.

19 вересня 2013, 16:29

Представники Полтавщини змагалися у конкурсах на краще знання Правил дорожнього руху

Щорічно команди КВН та загони Юних інспекторів дорожнього руху з’їжджаються до Міжнародного дитячого центру «Артек», щоб на Всеукраїнському рівні довести свою перевагу у цьому.

19 вересня 2013, 16:30

Полтавські діти вперше взяли участь у зйомках кіножурналу «Єралаш»

Три маленькі зірочки засяяли на небосхилі талановитої Полтави. Михайло Садовий, Дар'я Макаренко та Анастасія Гонтаренко стали першими із полтавських дітей, які взяли участь у зйомках «Єралашу». Нещодавно вони повернулися зі знімального майданчика нових епізодів відомого кіножурналу та залюбки поділилися з нашими жрналістами своїми враженнями від першого акторського досвіду.

19 вересня 2013, 16:31

Учні та вчителі ЗОШ №8 збирали кошти для хворих діток

«Веселий ярмарок» у Зеленому гаю, що поблизу 8-ї школи, влаштували учительський і учнівський колективи навчального закладу. Мета заходу – зібрати кошти на подарунки для пацієнтів обласного дитячого протитуберкульозного диспансеру та санаторію для дітей із порушеннями опорно-рухового опарату. З допомогою батьків діти напекли солодощів, а гроші, виручені від їх продажу, витратять на придбання канцтоварів.

19 вересня 2013, 16:33

Понад 600 дітей в області щороку мають проблеми з народження

У подальшому ця малеча має високий ризик виникнення порушень розвитку. Як зменшити цю статистику, говорили на засіданні «круглого столу» «Об'єднаймо зусилля для здоров'я дітей».

19 вересня 2013, 16:35

Дев'ятикласникам 10 школи презентували новий підручник з «Основ податкових знань»

Велике значення для молоді має податкова грамотність. З цією метою у Полтавській загальноосвітній школі №10 відбулася презентація нового навчального спецкурсу «Основи податкових знань». Дев'ятикласники першими мали змогу переглянути й новенький підручник з цього предмету. Що вивчатимуть школярі на уроках з Основ податкових знань – дивіться далі.

19 вересня 2013, 16:35

В ОДА говорили про профілактику злочинності серед молоді

На виконання вимог постанови Кабміну «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено план консультацій з громадськістю структурних підрозділів обласної державної адміністрації. З-поміж них – засідання «круглого столу», головне питання якого – профілактика правопорушень. Заслухавши учасників засідання, представники громадської ради підготують звернення до відповідних органів: профільних департаментів, управлінь та організацій, а за необхідності – і до Кабміну.

19 вересня 2013, 16:38

Семеро полтавців стали жертвами квартирного шахрая

Він примудрився здати в оренду житло одразу кільком особам та зникнути. Утім спочатку отримав від кожного з них гроші на загальну суму до 20 тисяч гривень. Про болюче для ошуканих полтавців «квартирне питання» дивіться у наступному сюжеті.

19 вересня 2013, 16:43

Для вихованців школи-інтернату №2 влаштували зустріч поколінь

Зустріч поколінь влаштували для вихованців школи-інтернату №2 працівники міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Вони запросили до інтернату ветеранів Великої Вітчизняної та учасників вокального ансамблю «Червона гвоздика». Разом із гостями поважного віку діти переглянули фільм про Полтавщину в роки окупації.

19 вересня 2013, 16:47