Архів новин за 17.09.2013

Про пожежну безпеку населення турбуються не лише рятувальники, а й лісівники

Так всього три незначних загорання сталося з початку року у лісах Полтавщини, тоді як майже 10 років тому їх було більше 350. Про ці та інші напрацювання лісівників регіону розповів начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко напередодні Дня працівника лісу.

17 вересня 2013, 16:42

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

Під таким гаслом у Полтаві відзначали своє професійне свято рятувальники. Познайомити з особливостями своєї роботи цього дня вирішили полтавських школярів. Біля Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді рятувальники влаштували розважальну програму для дітей.

17 вересня 2013, 16:46

За рік Центр адаптації для бездомних допоміг у відновленні документів більше ніж півсотні полтавцям

А за майже два роки роботи Центру адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі його послугами скористалося 340 полтавців. І це – лише початок, запевняють тут. Про нинішні потреби Центру говорили сьогодні на нараді у Полтавському міськвиконкомі.

17 вересня 2013, 16:47

У Полтаві обговорювали соціальні ініціативи Президента

Реформи у медицині, освіті, інших галузях вже встигли дати свої позитивні результати: створення в області Перинатального центру, збільшення кількості дитячих садочків, спрощення в отриманні державних соціальних виплат. Про реалізацію цих та інших соціальних ініціатив Президента на Полтавщині говорили під час прес-конференції очільники профільних служб.

17 вересня 2013, 16:49

Реалізовують на Полтавщині і програми, пов'язані з лікуванням гематологічних захворювань у дітей

Так в регіоні значно знизився рівень смертності серед малечі, яка страждає на цю недугу. За майже останні 20 років виживання з лейкеміями у дитячого населення збільшилося з 5 до 77%. Більше про це – у наступному сюжеті.

17 вересня 2013, 16:51

Добіг кінця проект «Інклюзивна іпотерапевтична програма «Вітер перемін»

Упродовж трьох місяців його реалізації діти з Полтавського району вчилися верховій їзді, опановували науку про коней – іпологію – та займалися художньою творчістю. Підсумковий захід проекту відвідала і наша знімальна група.

17 вересня 2013, 16:53

Цією осінню у Полтаві на один дитячий садочок стане більше

До першого жовтня оновлену дошкільну установу планують відкрити по провулку Гористому, 11. Колись за цією адресою вже був дитячий садок. Проте на десятиліття його робота припинилася. Нині ж заклад капітально відреставрували. Про це під час зустрічі з міським головою Олександром Мамаєм кілька місяців тому просили мешканці. Як виявилось – не даремно.

17 вересня 2013, 16:55

21 вересня у Полтаві встановлять пам'ятник Герою Радянського Союзу Миколі Ватутіну

Місце для нього вже підготували на розі вулиць Жовтневої і Ватутіна. Монумент не виготовлятимуть, а перенесуть існуючий із території колишнього військового інституту зв'язку. Щоправда, нині пам'ятника там не знайдете, його перевезли в інше місце, щоб привести у належний стан.

17 вересня 2013, 17:20

У Полтаві нагородили переможців обласного щорічного конкурсу «Полтавська марка»

Тринадцятий рік поспіль в обласному центрі нагороджують переможців конкурсу якості продукції виробників «Полтавська марка». Цього року конкурс вийшов на новий рівень – став обласним. Традиційно у ньому беруть участь місцеві підприємства, вони презентують не лише товари, а й послуги, зокрема у сфері готельного бізнесу. Більше про це – у нашому наступному сюжеті.

17 вересня 2013, 17:28