Архів новин за 16.09.2013

В Україні триває місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Цього разу працівники Державтоінспекції завітали до учнів полтавської 29-ої школи. Тут представники загону юних інспекторів руху разом з правоохоронцями вкотре нагадали водіям про дотримання елементарних правил.

16 вересня 2013, 16:59

Вишиті сорочки – символ української нації

Вихідними їх надягли кілька сотень молодих людей та пройшлися єдиною колоною від Монумента Слави до Соборного майдану. Мегамарш у вишиванках бачила і наша знімальна група.

16 вересня 2013, 17:00

Вчитися ніколи не пізно

Так стверджують організатори ярмарку освітніх послуг для дорослого населення. Нині перед тими, кому за 45, відкривають свої двері різноманітні підготовчі курси та вищі навчальні заклади. За якими спеціальностями можна піти вчитися людям старшого віку, знають наші журналісти.

16 вересня 2013, 17:02

До Дня міста у Полтаві відреконструювали будівлю пожежного депо разом із годинниковою вежею

До Дня міста полтавцям підготували подарунок: відреконструювали Полтавський Біг-Бен – Каланчу. Багато років цей об'єкт був у занедбаному стані, проте ті часи – позаду. Вже за кілька днів відбудеться офіційне відкриття оновленої будівлі пожежного депо разом із годинниковою вежею. Напередодні урочистостей на місці, яке багато полтавців називають візитівкою обласного центру, побували й наші кореспонденти.

16 вересня 2013, 17:49

Полтаву відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Генрик Літвін

У нашому місті почесний гість вперше. Спочатку посол поспілкувався з керівниками міста та області, а вже після цього завітав до вищих навчальних закладів обласного центру. Співпраця з полтавськими ВУЗами, наголосив, на даний момент найміцніша, проте у майбутньому планують освоїти й інші напрямки співробітництва. Нинішній же візит мав суто ознайомчий характер.

16 вересня 2013, 17:56