Архів новин за 12.09.2013

Четвертокласники третьої школи днями побували в обласній Державтоінспекції

На дитячому майданчику малеча змогла відчути себе справжніми учасниками дорожнього руху. Сюди діти завітали у рамках місячника "Увага! Діти на дорозі", який триває на території всієї України.

12 вересня 2013, 16:39

СБУ – розшук

12 вересня 2013, 16:41

Співробітники транспортної міліції на Південній залізниці розкрили два вбивства, одне з яких - річної давнини

На Полтавщині співробітники транспортної міліції розкрили два вбивства, одне з яких - річної давнини. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи співробітників Управління УМВС України на Південній залізниці та Лінійного відділу на ст.Гребінка, експерти-криміналісти, кінологи зі службовими собаками.

12 вересня 2013, 16:42

Сьогодні у Полтаві пройшла Друга міжнародна конференція, присвячена постаті Марії Башкирцевої

Цього року наш край відзначає 155-літній ювілей художниці. З цієї нагоди до Полтави з'їхалися поціновувачі її творчості з Росії, Франції, Швейцарії та США. Окрасою святкувань став оригінал однієї з картин нашої землячки. Бачили його і наші кореспонденти.

12 вересня 2013, 16:44

У Полтаві нагородили лауреатів обласної премії імені Івана Котляревського

У 2007 році в області заснували премію імені Івана Петровича Котляревського. Її вручають тим, хто професійною та громадською діяльністю сприятиме розвитку української літературної мови, театрального мистецтва, класичної та сучасної музики. За 6 років лауреатами премії стали 44 митці і 9 творчих колективів. Цьогорічних лауреатів нагороджували в академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Гоголя.

12 вересня 2013, 16:46

Студентство без вікових обмежень пропонують полтавцям представники БА "Світло надії"

"Ударити" знаннями по соціально-економічним проблемам вирішили представники Благодійної асоціації "Світло надії". Заручившись підтримкою кількох організацій, зокрема міських центру зайнятості та управління соціального розвитку, вони планують організувати навчальний процес, учасниками якого зможе стати кожен дорослий полтавець. Втілити задум у життя допоможуть німецькі партнери, готові вкласти кошти у такий проект. Поки що ж представники різних структур зібралися за круглим столом, щоб обговорити мету, завдання і шляхи, якими рухатимуться у найближчому майбутньому.

12 вересня 2013, 16:47

Представники Світового банку цікавляться втіленням дорожньої реформи на Полтавщині

Реставрація ділянки дороги "Київ - Харків - Довжанський" від Лубен до Полтави йде за планом. Це після контрольної перевірки констатували представники головного фінансиста проекту Світового банку. Завітала закордонна делегація і до Полтавської облдержадміністрації на зустріч із губернатором Олександром Удовіченком. Говорили про дорожню реформу в Україні.

12 вересня 2013, 16:49