Архів новин за 11.09.2013

11 вересня православні вшановують пам'ять про усікновення голови Івана Хрестителя

11 вересня православні та греко-католики, які дотримуються Юліанського календаря, вшановують пам'ять про усікновення голови святого Івана Хрестителя. Про цю подію говорить Біблія. Вшановуючи пам'ять Івана Предтечі, віряни цього дня дотримуються суворого посту.

11 вересня 2013, 15:35

В обласній бібліотеці презентували книгу Івана Нечитайла "Мар'янська осінь Тараса"

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського член Національної спілки письменників України Іван Нечитайло презентував свій черговий творчий доробок - книгу "Мар'янська осінь Тараса". Привітати автора з цієї подією прийшли друзі, колеги та шанувальники таланту митця.

11 вересня 2013, 15:49

З 2003 року у Полтаві нагороджують лауреатів та переможців міської літературної премії імені Івана Котляревського

Цього разу церемонію вручення нагороди приурочили 110 річниці відкриття пам'ятника нашому відомому землякові. Лауреатами цьогорічної премії стали учні 17 і 31 гімназій, а також 29-ї школи. А от перемога дісталася полтавському ліцею №1. Більше про це - у нашому наступному сюжеті.

11 вересня 2013, 15:51

61 одиниця комп'ютерної техніки на суму майже мільйон гривень

Такою стала знахідка співробітників Головного управління Міндоходів у Полтавській області та прокуратури під час обшуків у трьох закладах Кременчука.

11 вересня 2013, 15:54

У Кобеляках для маленьких чемпіонів будують новенький басейн

Принаймні, його зведення включено до обласної "Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-16 роки". Яким чином залучити ще більше дітей до занять спортом, говорили члени профільної комісії Полтавської облдержадміністрації.

11 вересня 2013, 16:07

На Полтавщині триває тиждень здорового способу життя

З цієї нагоди у місті відбулися урочистості. Почесні грамоти від керівництва області отримали ветерани полтавського спорту, тренери, спортсмени. Привітали із нагородами гордість спортивної Полтавщини і наші кореспонденти.

11 вересня 2013, 16:11

136 полтавських дітей-інвалідів користуються послугами оновленого міського центру соціальної реабілітації

"Діти - майбутнє України". Соціальна ініціатива Президента Віктора Януковича в нашому місті набуває конкретних формза багатьма напрямками, один з яких - забезпечення необхідним лікуванням та реабілітацією малечі з особливими потребами. Вже 3 місяці Полтавський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів активно працює у відреставрованому приміщенні. Результати роботи за цей період та перспективні плани на майбутнє за круглим столом обговорили керівництво останнього, начальник управління соціального розвитку Полтавського місквиконкому, батьки таких дітей та представники місцевих громадських організацій.

11 вересня 2013, 16:15