Архів новин за 10.09.2013

Талановиті діти з усієї Полтавщини з'їхалися до обласного центру, аби взяти участь у фестивалі дитячої творчості

Проведення останнього на початку вересня вже стало доброю традицією. Цього року організатори фестивалю присвятили його творчості Тараса Шевченка. Які подарунки отримали кращі учасники фестивалю, знають наші журналісти.

10 вересня 2013, 14:42

Осінні перепади температури небезпечні для серця, стверджують медики

У ці дні люди потерпають від перепадів тиску, і стосується це не лише людей похилого віку, а й молоді. Тож якщо у вас головний біль, незрозуміла слабкість і тисне у скронях - мерщій до лікарів. Щоб боротися із ворогом, його потрібно знати в обличчя.

10 вересня 2013, 14:44

Дві особи загинули внаслідок ДТП на Миргородщині

Аварія сталася неподалік села Попівка. За попередньою інформацією, причиною зіткнення стала недостатня дистанція між транспортними засобами. Деталі події - далі у сюжеті.

10 вересня 2013, 14:47

Цієї осені Україна має підписати угоду про асоціативне членство у Європейському Союзі

Євроінтеграція - основний орієнтир держави, і Полтавщини в тому числі. Адже наш регіон має торгівельні зв'язки з 26-ма із 28 країн Євросоюзу.

10 вересня 2013, 17:17

В області воліють, аби взаємодія між споживачами і надавачами послуг була стовідсотковою

Проблемні питання у відносинах полтавців із профільними підприємствами, які постачають у домівки тепло і електроенергію, обговорювали на спільному засіданні громадської ради й Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністації. Зокрема, йшлося про обрахування тарифів, повірку лічильників, стосунки між споживачами і надавачами послуг.

10 вересня 2013, 17:18