Архів новин за 9.08.2013

Ворскламанія 91

9 серпня 2013, 07:09

У Галереї мистецтв відкрилася перша персональна виставка молодої художниці Катерини Гладких

24 картини молодої художниці Катерини Гладких прикрасили її першу персональну виставку у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Експресивні та водночас чуйні роботи мисткині якнайкраще відображають її авторський почерк. За словами самої художниці, вона ще продовжує шукати себе у мистецтві, а ця виставка – результат роботи останніх років.

9 серпня 2013, 17:47

Полтавські правоохоронці викрили підпільний рибний цех

Майже рік це підприємство займалося незаконною реалізацією продукції. При огляді приміщень співробітники міліції вилучили близько трьох тонн риби. Що тепер загрожуватиме підприємцю, який займався продажем товару без відповідних на це дозволів, дивіться далі.

9 серпня 2013, 17:49

Кожен 43-ій мешканець Полтавської області хворий на рак

В більшості випадків сучасна медицина здатна допомогти цим людям. От тільки шанс на життя вимірюється сотнями тисяч, і навіть не гривень. Понад 400 тисяч доларів потребує і молода полтавка Маша Говорова.

9 серпня 2013, 17:49

До фахівців центру планування сім'ї звертаються при плануванні сім'ї та різноманітних патологіях

Часто ми говоримо або чуємо від інших: «У нього хороші гени». Саме їх, гени, ми зазвичай звинувачуємо, коли наша зовнішність не відповідає певним критеріям або ж, навпаки, дякуємо предкам за вроду, гарну пам'ять чи інші спадкові ознаки. Насправді ж, більшість із нас навіть не підозрює, які перспективи відкриває перед людством генетика. Нині до фахівців цього профілю звертаються при плануванні сім'ї та різноманітних патологіях. Щороку в обласному центрі медичної генетики приймають близько 14 тисяч пацієнтів.

9 серпня 2013, 17:54

Українські сім'ї переживають кризу: нині 61% подружніх пар розлучаються

А серед тих, хто живе у громадянському шлюбі, цей показник становить взагалі 95%, говорять в Міністерстві соціальної політики України. Причому більше половини розлучень припадає на молоді подружжя, які прожили разом від 3 місяців до півтора року. Пояснюють таку ситуацію тим, що саме у цей період виникає непорозуміння між чоловіком та жінкою, недовіра чи фінансові труднощі. Криза у сімейному житті українців поглиблюється, і найгірше, стверджують спеціалісти, що це поширюється на наступні покоління. Наскільки часто нині розлучаються у Полтаві і хто від цього потерпає найбільше - дивіться у нашому наступному матеріалі.

9 серпня 2013, 17:56

Зробити обслуговування платників податків простим і комфортним - завдання Державної податкової інспекції

Надання високоякісних сервісів платникам податків - один з важливих напрямів роботи територіальних органів Міністерства доходів і зборів України. Протягом цього року вже укладено понад 1200 договорів про визнання електронних документів. Які ж переваги мають електронні сервіси - дізнавалися наші журналісти.

9 серпня 2013, 17:58

У Полтаві наводять лад до Дня незалежності України

Ремонтують дороги, очищають місто від сміття та косять траву. Так станом на 9 серпня комунальники покосили траву та бур'яни у парках та скверах загальною площею 18 гектарів, окрім цього працювали й на прибудинковій території. Як саме, бачили наші кореспонденти.

9 серпня 2013, 17:59