Архів новин за 5.08.2013

У Полтаві відбувся перший офіційний бревет на 200 кілометрів

За умовами проведення заїзду, цю відстань велосипедисти повинні здолати не пізніше, ніж за 13 з половиною годин. На дебютний заїзд зібралося більше 40 учасників.

5 серпня 2013, 16:08

В області визначили кращого кінолога та службового собаку

Пошук стріляних гільз, обшук місцевості, допомога у затриманні злочинців – усе це було б просто неможливим без допомоги собак. Чотирилапі службовці повсякчас допомагають в установах виконання покарань, а для підвищення професійної підготовки персоналу щорічно серед працівників кінологічної служби проводять змагання. Як відбуваються ці багатоборства та хто став переможцем у цьогорічних обласних змаганнях, бачили Інна Безугла та Світозар Хохлов.

5 серпня 2013, 16:09

У Полтаві виготовляли контрафактну горілку, яку з успіхом розповсюджували по всій Україні

Працівники відділу боротьби з економічними злочинами Полтавського міського управління міліції викрили підпільний цех та вилучили з незаконного обігу 1200 пляшок неякісного алкоголю. Яким чином шахраям вдавалося продавати сировину в різні області України – про це далі у випуску.

5 серпня 2013, 16:10

Із вулиці – до Центру соціальної адаптації

Їх остерігаються, від них тримаються подалі, їм співчувають і водночас засуджують. Безхатченки – справжня проблема сучасного суспільства. Будь-якої пори року їх можна побачити у парках, скверах, підземних переходах і навіть у під'їздах. Взимку вони часто замерзають на вулицях, а влітку ночують просто неба. Як вирішують цю соціальну проблему в Полтаві, дивіться у матеріалі Марини Мольки.

5 серпня 2013, 16:11

Цього року в області інваліди війни безкоштовно отримають 11 квартир

Сьогодні в Полтавській облдержадміністрації затвердили остаточний список претендентів серед інвалідів війни, які перебувають на квартирному обліку, на отримання безкоштовного житла. Подробиці засідання профільної комісії – у наступному сюжеті.

5 серпня 2013, 16:13

У рамках проекту «Діалог з країною» надійшло 345 звернень від мешканців Полтавщини

Українців, і полтавців зокрема, найбільше непокоять проблеми у сферах соціального захисту, будівництва, житлово-комунального господарства та охорони здоров'я. Саме з цими питаннями мешканці найчастіше звертаються за допомогою до місцевих органів влади та Президента України. Взимку цього року під час телевізійного проекту «Діалог з країною» Віктор Янукович вислухав десятки звернень від жителів України. Глава держави поставив завдання керівництву на місцях: тримати зв'язок з громадами, розглядати звернення та вчасно реагувати на них. Під час зустрічі з журналістами директор профільного Департаменту Полтавської облдержадміністрації Микола Перепелиця розповів, який нині стан справ із розглядом звернень на Полтавщині.

5 серпня 2013, 16:15

Сьогодні – Міжнародний день світлофора

Нині більше півсотні світлофорних об'єктів регулюють рух на вулицях Полтави. Предок же сучасних світлофорів був встановлений 5 серпня 1914 року в Америці у місті Клівленд. Він мав лише два сигнали – зелений і червоний. Юлія Іващенко про сучасні світлофори – далі.

5 серпня 2013, 16:24