Архів новин за 31.08.2013

Полтавська телевізійна студія «Місто» започатковує цикл сюжетів про історію ОКП «Полтававодоканал»

Вже більше ста років полтавці безпребійно отримують для пиття і побутово-господарських потреб артезіанську воду. Як відбувався процес побудови міського водопроводу - дивіться далі.

31 серпня 2013, 14:32

Вже вдруге у Полтаві стартував Міжнародний волонтерський табір

За два тижні 11 хлопців та дівчат з восьми країн світу планують ознайомитися з українською культурою та звичаями, а також зайнятися благодійною справою - облаштувати дитячий майданчик. З яким настроєм волонтери стають щодня до роботи, знають Крістіна БрігІда та Світозар Хохлов.

31 серпня 2013, 14:34

Сьогодні - особливий день для першокурсників ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

Близько трьох тисяч юнаків і дівчат посвятили у студенти, більша частина з них – вчорашні школярі, решта - майбутні магістри. Це давня університетська традиція, якій не зраджують упродовж багатьох років. Разом із викладачами ВУЗу, студентами та їх батьками взяли участь в урочистостях і наші кореспонденти.

31 серпня 2013, 17:02

Готові розпочати навчання й учні Полтавської ЗОШ №20 імені Бориса Серги

100 відсотково готова їх зустрічати і рідна альма-матер. Все літо, доки діти відпочивали, навчальний заклад ремонтували, оновлювали та модернізовували.

31 серпня 2013, 17:12

Великі і маленькі, пухнасті і не дуже, спокійні, грайливі і неймовірно ніжні

Міжнародна виставка котів відкрилась у Полтавському міському будинку культури. Її учасники – представники родини котячих із України, Росії та Білорусі, усього – більше 20 порід. Бачили все на власні очі Марина Молька та Сергій Сепітий.

31 серпня 2013, 17:17

Полтавський академічний обласний театр ляльок розпочав свій 76 театральний сезон

Відкрили його прем'єрою вистави «Русалонька» для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Загалом актори театру підготували для своїх маленьких шанувальників цілу низку сюрпризів. Детальніше про це – у нашому наступному сюжеті.

31 серпня 2013, 17:22