Архів новин за 3.08.2013

Киянка з полтавським корінням Ганна Дніпрова презентувала роман про голодомор 1932-33 років

Киянка з полтавським корінням Ганна Дніпрова в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського презентувала роман «Цвіте колюча тернина» про голодомор 1932-133 років. Та, перш ніж привезти книгу до Полтави, авторка ознайомила з виданням мешканців Відня, Зальцбурга та Парижа. Говорить, коли зачитувала уривки твору, іноземці плакали. Спілкувалися з письменницею, щоправда, без сліз, і наші кореспонденти.

3 серпня 2013, 10:03

Соціальні працівники в Октябрському районі обслуговують вдома понад 680 людей

Вони допомагають одиноким пенсіонерам та інвалідам, відвідують їх вдома, виконують різноманітну роботу по господарству, а головне – рятують від самотності тих, хто через життєві обставини залишився без підтримки рідних, або ж їх просто не має. Мова – про соціальних працівників. Лише в Октябрському районі Полтави вони обслуговують вдома понад 680 людей, відвідують своїх підопічних двічі на тиждень, а то й частіше. Згодом стають для них близькими. Саме про такий випадок дивіться у нашому наступому сюжеті.

3 серпня 2013, 10:06

Для полтавців нині у розпалі сезон відпусток

Традиційно найбільше українці люблять відпочивати у липні та серпні. Хтось збирається трудитись на свіжому повітрі поблизу присадибної ділянки, інші – їдуть у Крим, а дехто і взагалі вибирається на курорт за кордон. Що не забути взяти із собою у валізі для вдалого відпочинку та чого краще не робити, аби відпочинок не перетворився на час, проведений на лікарняному ліжку, – поради від фахівців та наших кореспондентів.

3 серпня 2013, 10:08

Правоохоронці просять полтавців та жителів інших міст України допомогти у пошуку зниклих людей

Так ще взимку 2013 року поїхали та не повернулися додому 46-річна полтавка разом зі своїм неповнолітнім сином.

3 серпня 2013, 10:09

У Полтаві почали працювати шкільні ярмарки

Традиційно у різних мікрорайонах міста їх почали відкривати наприкінці липня. Чи не один із найпопулярніших вже розгорнувся у центрі Полтави, поблизу ЦУМу. Що скільки коштує цьогоріч для шкільного навчання, чи змінилися ціни на канцелярське приладдя та одяг для учнів і чи готуються вже полтавці до нового навчального року – цього тижня досліджували Інна Безугла та Світозар Хохлов.

3 серпня 2013, 10:10

Полтава не потрапила до ТОП-50 кращих міст для життя в Україні

За рейтингом журналу «Фокус», ТОП 50 кращих міст для життя в Україні цього року очолила Вінниця. Що ж стосується Полтави... її у списку немає взагалі. Щоб дізнатися, чому, ми звернулися до пересічних полтавців та безпосередньо упорядників рейтингу.

3 серпня 2013, 10:12